Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і відеооператори
Музиканти і відеооператори
Віталій Лесів повністю з вами згідний!

коли палити сосну 

kozak - ,

да я теж не встигаю писати за ними. 

kozak - music Щодо мене, то я себе не вважаю "спєцом", - просто ще у 80-х довелося крутити дискотеку, у 90-х займатись звукозаписом, після 2000 - продюсуванням, а зараз (в своє задоволення) - "крутити кіно" :) - тепер вже трохи розвиднілось.. Вас цитую :"Вам, музикантам тяжко приймати рішення про оновлення техніки чи інші проблеми" - доводжу до відома що оновлення  техніки, фінансування  і проблеми, в нормальних музикантів, давним давно ідивідуальні - лиш робота спільна за нормальну плату. Ніхто вже давно "колгоспом" як Ви кажете не купляє клавішникові - "клаву"  чи щось друге, неважно. Я хоч дую в "ріг", але маю понівстю апарат який може забезпечити озвучення залу 10 на 10. Як що мені мало - орендую більш потужний. Це так до слова... Ще раз кажу всякий народ є... Так що робити висновки з тих негативних відношень одних до других ( відеооператори - музиканти) - НЕ ВАРТО!!!!  

Щодо годування, від себе додам. Я не тільки не соромлюсь обговорити це з замовником, а й вважаю за свій обов'язок. Музиканти традиційно харчуються біля апарату, а операторів я молодятам завжди рекомендую посадити з гостями, щоб "тримати руку на пульсі". Бо бігання до столу з музикантами і назад є дуже незручним, як і стояння голодного "відіка" над "жуючими" гостями в очікуванні тосту чи "гірко". Коли ми з відіком сидимо окремо від гостей, то почуваю себе садистом кожного разу, коли кличу оператора познімати тост або конкурс. А якщо сидимо в залі, то набагато зручніше.

Тому на весілля я приїзджаю проінформований і слідкую за тим, щоб і музикантам накрили і операторів посадили, місце займаю зручне. І "непоняток" практично не виникає. Крім випадку "Високого Замку", де ніби і годують, але стіл не накривають - їсти треба стоячи в коридорі з стелажа.

Ну, якщо всі порозумілися,  на цій мажорні ноті закриваю тему. Захочете продовження - звертайтесь до топікстартера або відкривайте нову тему.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.