Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Студія TVM-Records пропонує дистанційну співпрацю
Студія TVM-Records пропонує дистанційну співпрацю

Студія TVM-Records пропонує дистанційну співпрацю всім зацікавленим виконавцям, музикантам та творчим людям. Пропонуємо запис мінусовок та пісень під замовлення. Співпраця в різноманітних жанрах. Запис "живих" інструментальних партій (класична та ел.гітари, духові, народні, клавішні та ін.) Будемо раді співпраці з вами. Звертатись: tvm-records@ukr.net

моб. 067-7440509 ; 063-8379207

Зацікавило.

І одразу три прості питання:

1. Чи є можливість провести запис хорового коллективу (30 чол.) на виїзді?

2. Чи є можливість озвучення зібрання у передвиборчій гонці кандидатів?

3. Чи можна від вас отримати приблизний прайсик на ваші послуги (відповідь будь ласка в лічку)?  

А щось таке примітивне, як сторінка в неті, в студії є? А то незрозуміло ким і на чому робиться робота (опис обладнання, софту, парк мікрофонів і т.ін.).

Доброго вечора. Слушне запитання - обіцяю надати всю необхідну Вам інформацію.

Знайомі після відвідування сказали що то "студія на два входи". А як то розуміти?? 

А у відповідь  - тиша.... :))

в принципі не тиша,тому що тільки прочитав.що студія робить рекламу.на мою думку реклама цій студії не потрібна.тому що всі відомі і не відомі люди у Рівному знають, що ця  студія є професійна і яку роботу вона робить.а щодо двох входів.то краще обгрунтуйте,а то не зрозуміло що цим хочете сказати,і перед тим як таке писати,потрібно матиі аргументи і факти!Дякую!!!

Myroslav RM, мені зовсім незрозуміло те, що Ви написали. Перефразуйте, будь-ласка. Або хоча б проставте правильні розділові знаки.

Студія займається виготовленням реклами, так? Ви яке відношення маєте до студії? Власник, працівник, клієнт? Чи, може, адвокат? :)

Дякую.

Myroslav RM, Гвалт!!! То ви мене чо кусаєте... ???  Та ви ж уважніше прочитайте те що я писав...  Я ж тут сам розпитую людей про те, що то може значити те  "на два входи", а ви щось набили всього багато в один суцільний рядок, так я нічо не можу вас поняти... Так то є ваша студія? То напишіть тоді де вона знаходиться, чи адресу, чи хоча б яке приміщення у Рівному де вона. А то якось не зрозуміло.. Чи може то "велика воєнна тайна"?  (жарт!!)

...в принципі не тиша...

А, ну да.. дійсно, не тиша... Так "оживлённенько" тут, зважаючи на те, що переді мною TVM-Records зробив останній запис в темі у 2010 році... ...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти