Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » SKV акустика! Відгуки.....
SKV акустика! Відгуки.....

Пара топів на EVM 15L можуть перекричати  сучасні і більш потужні... А старі , признані в світі підсилювачі   , що  не можуть аналогічно ?.І  де аргументація на твердження  ? 

Микола, аргументація в моєму попередньому повідомленн. Сучасні бюджетні АС виробники часто комплектують динаміками з нижчим тиском, щоб зробити привабливою продажну ціну. Під "сучасними і більш потужними", я мав на увазі різні Берінжери, Саунд кінги і інші недорогі АС. Мову я вів про те що потрібно звертати увагу на різні технічні параметри, а не тільки на RMS.  Принагідно звертаю увагу що ключове слово  перекричати написане мною в лапках.А про підсилювачі в цьому топіку мова не йдеться.

 Думаю що перехід в інший топік  не міняє  погляди на деякі речі . Ти не повірив на слово за підсилювачі про ,які ти і не чув(  хоч мій допис тебе ніяким макаром не торкався)  -  чому  ж ти вважаєш , що треба вірити твоім твердженням коли вони не підкріплені аргументами .    

MIKOLA63 DEMINSEVICH, про які підсилювачі йдеться? В твоєму повідомленні вказано конкретно які? Звідки тобі відомо з якими підсилювачами я мав справу, а з якими ні? І взагалі до чого спрямовані твої словесні тиради в мою сторону? Яка може бути аргументація, коли ні виробники недорогих моделей АС часто не подають повних технічних характеристик виробів, ані продавці не вказують якими компонентами комплектуються тіж АС? Як наприклад ті ж  SKV Club 350 . Якби я нічого не чув і не бачив, то б мабудь і не писав. А працювати доводиться не тільки на власному обладнанні, а й на тому що виставляють організатори заходів де берем участь. А це і райдерні дорогі АС, ну і дешеві, непрофесійні, типу Берінdжера and company.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти