Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Хто я є, і з ким лабаю?
Хто я є, і з ким лабаю?

Наш гурт називається "Забава". Створилися ми в 1999 р.Засновниками були я, та мій друг Богдан Дубік. Склад на той час був таким: Я на бас гітарі - вокал, Дубік ритм машина - вокал, Сєрий Габшій гітара- вокал, Петро Карпишин клавіші. В 2001 р Дубік  Богдан пішов до войска і ми лишилися втрьох. Таким складом ми "дожили" до 2006 року - потім пішов Петро Карпишин (ми його попросили бо були професійні нюанси), і лишилися я та Сєрий. Таким складом ми допрацювали до 2007 р і я запросив до нашого гурту Юрія Назарука. Він був зразу після конси і рвіння до роботи в нього було сильне і є до сих пір..з 2007 ми працюєм тим складом на всі 100 % )))) Я на клавішах, Сєрий на гітарі і Юра Сакс сопілка кларнет і перкусія - всі троє співаєм.   Так що нашому кістяку Сєрий і я вже 13 років. Отака коротка історія...

Репертуар Україна 70%, остальне зарубіжна естрада(хіти 80, польська італійська, англійська)  Росію граєм як попросять - просять дуже рідко...

Гурт "Лорд"(Ужгород). Разом 18 років. Я - клавіші, акордеон, вокал, Павло Гомічко - клавіші, вокал. Іштван Гал - саксофон. Граємо все що просять. Співаємо на девяти мовах.

Наш гурт називається "БАЖАННЯ",  працюєм переважно Мостиський р-н  з 2000   чотири чоловіка всі вокал.,  інструмент:  алесіс 16, бас гітара, D-50 , ПСР ... у 2005 купили  роланд  EXR-E2 ...,з 2010- сакс MAXTONE, роланд GW8 , гітара Cort, ямаха PSR.

Вітання гурту "Лорд" (Ужгород)! Співаєте на дев"яти мовах! Цікаво...Спробую перечислити:українська,російська,польська,угорська,італійська,англійська, а далі? Ну німецька...

Пане Василь Ви ще забули про Французьку та Саме головне Румунську! - Це ж закарпаття! Там це поширено. Особисто ми, співаємо тою мовою якою володіємо! Це УкраїнськаРосійська, Польська, Англійська.  Італьяно  - в нас напевне звучить смішно бо ми нею не спілкуємося... )))))

Забув про французьку, а головне-(хай мене качка копне!) забув про РУМУНСЬКУ! Всього доброго Вам,хлопці!!!!

Хлопці, Ви правильно вгадали майже всі мови, забули тільки словацьку. В січні будемо мати корпоратив однієї фірми і там будуть серби. Тож зараз хочемо вивчити декілька сербських пісень. Можливо хтось на форумі може порадити? Не дарма кажуть - чим більше пісень знаєш - тим більше парнус.(Трохи не забув - німецькою не співаємо, зате є пару армянських пісень)

Серби-слов"яни.Буде легше вивчитиот порадити нічого не можу...

Хай дається Щастя від віків, а кохання від весни чаклунки, Вас вітіє гурт братів Гаврилюків з назвою "Дністрянські візерунки" Гурт "Дністрянські візерунки" створений в 2003році після розпаду гурту "Поділля", його кістяк Ігор і Олег Гаврилюки. Ігор лабає на йоніці і акордеоні, бек-вокал, Олег-гітара, акордеон, голосно сіває (вокаліст), автор пісень. Ярослав - тоже валит на йоніці, Руслан - пече на трубі. Заробляємо здебільшого Мельницький куст Борщівського району тернопільської області. Оскільки наше селище розташоване на мальовничих пагорбах Дністра, виникла перша частина назви дністрянські, а візерунки бо виступаємо у вишиванках, які власноруч вишивають для нас мама і наші жінки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти