Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Який колектив музикантів Ви зібрали б для гри в живу без фонограм?
Який колектив музикантів Ви зібрали б для гри в живу без фонограм?

1+1=?

На мою думку йоніка, бас гітара і бубни мали б бути .... )))

Цікава тема, жалко що про це можна тільки мріяти. Я б хотів грати бандою чоловік 6. Клавіші, гітара, басуха, ударні, саксофон і труба. Я свого часу мав приємність грати таким складом, саксофоніст брав ще флейту, кларнет  чи сопілку, а трубач тромбон.  В мене тоді була YAMAHA DX 7, потім взяв  YS 100. згадую і скучаю за тими часами.

 Ми почали грати десь 89 рік.Спочатку клавіша електроніка,  бас, гітара,барабани.  Потім купили саморобну ударну машинку-хлопці  ви ще такого не бачили -то живий анекдот. В ній було 10 стилей , виглядала як клавіша з ручкою наподобі ямахи 10,хто памятає.Але головне що коли скакала напруга то вона починала грати то скоріше то помаліше .А на ручці був регулятор темпу то після весілля він був аж червоний  і все на слух бо дисплея також не було.Потім купили ямаху пср 27 і Акай - дві клавіші ,ритм машинка ямаха 17 і на трубі, бас  гітара і звісно пульт електроніка 01-йому треба поставити памятник. Це були золоті часи і про них море хороших спогадів.   

Тема дійсно цікава. Я теж колись починав з technicsa в якому було лиш 8 стилів.Але нічого-викручувались. Я теж обома руками за живу музику. Але давайте признаймось самі собі--всі зараз привикли до фанер, справжніх поціновувачів живої музики не так і багато-це старше покоління людей і звісно ж старші колективи музикантів.А те що на форумах говорять про  ноутбуківців-то це правильно-це вже не музика.Хоча деяким ярим авторам які бють себе в груди і кажуть що грають вживу хочу сказати-То чому ви сидите на сайті і пасетесь фонограмами?

Юра я з тобою згідний   що всі привикли до фанер.Але з другого боку-а що в людей є великий вибір? Подивися кругом одні фанери-на телебаченні все під фанери.На концертах одні фанери.Ти ось сам скажи-коли ти був на концерті де були барабани?А ЛЮДИ звикають до того що є.Спочатку трохи кричали а потім подивилися що знамениті музиканти співають під фонограми і замовкли.Я був на концерті  в Гіги-фанери . А ось приїхав Лєонтьєв з групою в  40 чоловік і такий концерт дали на живо що буду памятати на все життя .Я вже раніше писав що скоро на весіллях будуть одні діджеї.Тут писали що як звучати фанери то так в живу звучати не буде. Я з тим не згідний.Тому що якщо хороші музиканти то вони заграють так на скрипках гітарах саксофонах барабанах що замахаєшся таку фанерку написати.І ЩЕ НЕ МАЛО ВАЖНО. На живо граєш в тій тональності що зможеш заспівати.А  фанерку скачав і тут бах- пісня хороша а тональність далеко не твоя І ще одне - на живо співаєш стільки скільки хочеш а фанерка скінчилась і все включай знову. Так що давайте людей привчати знову до музики і хай ВАМ щастить.

Шановний Ігоре.Ви мене не правильно зрозуміли.Я теж заживу музику.Просто людей перевчити дуже важко.А на рахунок тональностей-то це не проблема.Тональність і в фоногромі змінити можна.Я хочу попросити лиш про одне-якщо включаєте ті фонограми то хоч співайте.А то вже і під плюсовки "лабають".

Юра я одного разу був на весіллі і як ти кажеш все було майже під плюсовки.То спочатку музиканти ще трохи підспівували а в кінці вже не мали сил не то що співати але й стояти на ногах.А з інструментів у них тільки був один міні диск і все - це на три музики.А перевчити людей можна як навчили так треба і перевчити , точніше вони самі перевчуться. Їм лиш треба подати.Був на весіллі де хлопці грали на 90 проц наживо і нічого люди бавились по повній программі.Юра а ще підскажи тоді як поміняти тональність хоча б на 2 тони в мр3.І між іншим ми з тобоя майже земляки Я з Сокаля. Дуже добре знаю твого земляка з Локач-Василя . той що аппаратурою торгує.

Дивись тему форуму  Аранжування+мінуси-зміна тональності.Василя теж дуже добре знаю.

Ми зробили такий ансамбль ВІА "Шедевр". На даний час в ансамблі є бас , клавішні , барабани, гітара, баян, (гітара з баяном міняється), і солістка. Граємо десь коло року. Хочу сказати що це мій другий гурт , адже також граю весілля вдвох з дівчиною ,  використовую фонограми , переважно діско. Польки, вальси сам граю. Інструменти в нас трошки старенькі, але не в тому діло , головне що є охота займатися .  Саме задоволення получаєш , коли граєш вживо. Хто має можливість переглянути групу, заходьте , буду всім радий.   http://vkontakte.ru/club17373528

Правда от тільки людям не поясниш те, що такі коликтиви і більше беруть грошей , їм всеодно чи ти граєш вдвох , чи вас там цілий духовий оркестр. Їм аби музика подешевше була , а якість......

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти