Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Проблема з таблом в Ямаха S900.
Проблема з таблом в Ямаха S900.

При включенні синтезатора на таблі з лівого боку висвічуються чотири вертикальні полоски,через кілька секунд появляється меню, але в лівій половині табла замість символів хаотичний набір значків і букв,підкажіть хто може в чому проблема і де можна виправити ганч?

Джаз -клуб в Києві.Краще везти самому, бо через областні та інші філії буде  зо два тиждні кататися.Я возив свою сам коли була проблема.До речі проблема була з дисплеєм.Зробили за пів години.Ще попробуйте ресетнути.хоча вряд чи це поможе.

Зіткнувся з такою ж проблемою, тільки в мене з правого боку дисплея висвічуються чорні полоси і перекручений текст. Колеги-музиканти порадили купити дешевий дисплей або автомобільний телевізор, який підключають через відео вихід (що на щастя є в S900) і вся інформація, що можна було побачити на щойно придбаному інструменті виводиться на монітор. Зараз так і працюю. В кого виникнуть питання стосовно підключення, дзвоніть на мій номер телефону 097-671-04-66

У мене була також проблема з дисплеєм у моїй YAMAHA S900.Крім різкого потемніння та деформаціїї зображення,були такі проблеми,як сильний шип із динаміків та блимання усіх лампочок на панелі.Але насамперед ця  проблема стосується самого  виробника,оскільки таких запитів зі всієї Європи та Амарики дуже багато.Я також дзвонив у джаз-клуб,мені сказали там ціну за ремонт 3500,спочатку був сильно здивований,але поспілкувавшись з багатьма людьми із США та Англіїї я дізнався,що вони платили за ремонт  400-500 $.Після довгих вагань я вирішив розбирати апарат сам,оскільки причина була на 99% оприділена.В розборці самого синтезатора  нічого складного немає.Розібравши синтезатор,проблема пропала.Склавши його,але не  скручуючи я дав йому 5 годин роботи і проблема не давалась чути.Спочатку зрадів,але задумавшивсь,що ця проблема може мете знову спіткати на весілля,до якого залишалось 3 дні я почав побоюватись.Склавши синтезатор попросив батька,(оскільки сам навчаюсь в університеті і не було змоги пропускати навчання)щоб той цілий день позаймався на ньому і переконався,що проблема не вилізе знову,але не пройшло 1 години його роботи,як це почалось знову.Довелось щераз розбирати,але на цей раз у розібраному стані проблема не зникала,почав знаходити причину.Причину знайшов  ,як на мене то це якийсь перетворювач напруги,що йде на освітлення дисплея.Відключивши його  від  дисплею,проблема зникла і вже 3 весілля відпрацював.Наразі працюю з маленьким  дисплеєм  підключеним через відео вихід,а сам дисплей синтезатора нормально відтворює зображення,але не освітлюється.Намагався знайти дану деталь та спроби виявились марні.У кого будуть,якісь питання, звертайтесь,буду радий допомогти.

Здраствуйте! Шановні колеги.  Зовсім недавно з’явилася відповідна проблема, яка тут була описана Юрієм Малим. На "шарі" також з’явились всі в точ-точ проблеми з моєю S 900. Злякався не те слово. Впродовж  пів години був шип і блимання  екрана і лампочок. Хочу зазначити, що на сигнал з OUT, якості звуку це не позначилось, шип був тільки в динаміках вбудованих в інструмент.Через годину екран перестав підсвічуватись, шип стих і прийшлось догравати на осліп, добре що пресети були забиті і знав вже на ощуп. Після, відправив в сервіс на ремонт до Києва (Сам я з Вінниці). Сьогодні забрав інструмент. Все щастя обійшлось в 850гр. З доставкою туди і назад. Звичайно  проблема була в підсвідці екрана, оригінальної деталі нема, оскільки дану модель зняли з виробництва, тому замість LSD підсвітки по всьому контурі екрана було поставлено частину світло діодної стрічки та й  все, норм навіть краще чим раніше. Але інтенсивінсть підсвічування LSD  вже не контролюється в настройках, вона в одному режимі. А так все нормально. Ця проблема являється недопрацюванням  корпорації Yamaha. Дійсно читав багато відгуків про дану ганж на бігатьох форумах Європи та США. Боролись всі по різному, але в основному через заміну всього дисплея, та задоволення, скажу Вам, зовсім не дешеве в середньому потягне на третину вартості інструмента. Але нам "ИХ не понять".  Взагалі причина поломки банальна....Вібрація. Чому даний факт не продумали не розумію, мабуть, японці не знали про наші умови праці і режими роботи, тому залишається обурюватись по цьому питанню.

У знайомого залишивсь дисплей, та плата інвертора підсвітки.

Чи можна в Львові,Тернополі або Івано-Франківську вирішити дану проблему з дисплеєм  і яка вартість?Можливо в когось є телефони таких спеціалістів.

 Переважно більшість проблем з таблом в самих розємах (недопханий на заводі шлейф).  З часом перестає контачити  шлейф і в результаті поганого контакту, виводить з ладу інструмент. У випадку  коли починають лампочки моргати, шипить та гасне табло - не біда.  Можна самому  розібрати інструмент і шлейф (який іде від табла до материнки) витягнути та прочистити звичайною учнівською резинкою і акуратно запхати його назад. Вважайте на контакти що нашлейфі - не відірвіть  їх. І взагалі не помішало б переглянути всі шлейфи на материнці. Якщо згоріла лампа підсвітки, теж не є проблема. Правда, там дуже нудна робота, особливо щоб регулювалась підсвітка дисплея.  Замість заводської лампи можна поставити 3-4 шт. світлодіодів (трохи важко там їх всунути, але можна).  До речі, в автомагазинах продають підсвічувальні ленти 12 v. досить добре підходять для підсвітки дисплея.  Мінус (маса) є на любій ближній платі, а от плюс 12V.  бажано взяти з плати стабілізації, щоб не гасло табло в такт стилю.  Знайдіть хорошого телемайстра який ремонтує сучасні тв. і думаю проблема вирішиться без сервіс-центрів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти