Головна сторінка » Список форумів » питання пов`язанні з міді апаратами » затримка midi сигналу
затримка midi сигналу

Даю вам на роздуми реальний приклад. На компі стоїть інтегрована карта Realtek, окремо валяєтьс АС-97 - практично ідентичні за вийнятком кількості виходів - затримка по замовчуванні 94мс. На міді фактичо нічого не заграєш, бо те що чути відстає і діє по нервам. Можна зменшити затримку доки не буде чути перешкоди. Це буде затримка в 54 мс. яка також недостатня. Карта M-Audio FireWire 610 має затримку від 3 до 15 мс коштує 3440грн. Для приятеля купив позавчора і сьогодні отримав на "Нова почта" звукову карту фірми DeuX. Зараз її тестую. Вона дозволяє мінімальну затримку дати від 4мс (там переключаються режими), 6мс, 8мс і 10мс. Я відкрив програму Reason і саме зараз клацаю.

При 44 100 Sample Rate - мінімально 4ms - 192 Samples  InputLatency = 5ms

При 48 000 Sample Rate - мінімально 3ms - 176 Samples  InputLatency = 4ms

При 44 100 Sample Rate - мінімально 1ms - 176 Samples  InputLatency = 2ms

Тепер підключаю ту ж ямаху пср-1500. От жму 7 клавіш - грають в реальному часі. Та хоть всі 30 локтьом жми - все грає Карту куплено на моє прізвище в www.muzkom.com.ua Маю знижку Discount card. Кому потрібна знижка можете мені на скриньку uastudiopro@gmail.com написати. Вартість звукової карти без знижки 1975.00 грн, 12міс. гарантія. Живлення від порту 1394(FireWire), є окреме живлення. З повагою і найкращими побажаннями   Звичайно якщо ви купили комп'ютер і хочете щоб він вам все робив, то ви дуже помиляєтесь. Вся професійна техніка потребує грошових вкладень.

 

klinovashakerboss, я бачу, що ви не розрізняєте міді та аудіо. Ви стверджуєте, що міді-протокол є миттєвим, я ж знаю, що ні. Тому попросив вас порахувати затримку пакету міді-команд. Про ніякі звукові карти мова не йде. Я щось говорив про аудіо?

Не треба нам поки що для роздумів реального прикладу. Це трошки інша тема. Поки що дайте відповідь на запитання про затримку міді-сигналу. Не аудіо....

 

Затримка Міді максимально можливо при будь -яких умовах, згідно протоколу стандарту міді = 8,3мс. Відправка фіксованої довжини пакетів відбувається циклічно! Незалежно чи пакети пусті чи наповнені "нотами" (інформацією).

Спочатку ви стверджуєте, що міді-сигнал - миттєвий, затримка - абсурд. Тепер же виявилось, що у міді затримка - 8,3 мс, більша, ніж а аудіо. Де ви таку інфу відкопали?

Хоча прочитавши, що "Відправка фіксованої довжини пакетів відбувається циклічно! Незалежно чи пакети пусті чи наповнені "нотами" (інформацією).", вважаю, що дискусію з вами щодо технічних нюансів міді протоколу  можна припиняти.

Вам раджу трошки підтягнути теорію і не писати дурниць під виглядом мудрих сентенцій...

Ця інформація про міді не дасть вам відповіді на конкретне запитання "підкажіть, чому йде затримка midi сигналу при  підключенні клавіші через  15 штирковий порт на вмонтовану звукову карту (C-media). Затримка  спостерігається  в Sonar  і  в  Cubas". 

8,3мс - я вважаю є миттєво. Якщо хтось і з цим не згідний, тоді купляйте в нагрузку й міді-клавіатуру під USB (ще від 1000грн). Надіюсь тоді не доведеться продовжувати дискусію щодо швидкості передачі даних по USB, швидкість проходження по материнській платі, опрацювання в процессорі і весь цей непотрібний бред. Чого ви так вчепилися за то міді. В людини затримка. Людина незадоволена. Хоче почути пораду. А ви Міді міді... Кому то міді нафіг потрібно. Це примітивний порт (Rx/Tx - прийом і передача)

Ця інформація про міді не дасть вам відповіді на конкретне запитання

Відповідь на конкретне запитання була вже дана кілька разів у попередніх постах.

 

8,3мс - я вважаю є миттєво. Якщо хтось і з цим не згідний, тоді купляйте в нагрузку й міді-клавіатуру під USB (ще від 1000грн).

MIDI по USB бігає швидше і стабільніше???

 

Надіюсь тоді не доведеться продовжувати дискусію щодо швидкості передачі даних по USB, швидкість проходження по материнській платі, опрацювання в процессорі і весь цей непотрібний бред.

Дискусія і так кострубата якась. Ви пишете нісенітниці. Давайте поговоримо суто про midi протокол. У ньому немає жодної згадки про USB, материнську плату, процесор та ін.

 

Чого ви так вчепилися за то міді.

Я побачив, що ви написали не зовсім правдиву інформацію і старався натякнути вам про це. Але спостерігаю незнання предмету дискусії при тому, що роздаються поради.

 

Людина незадоволена. Хоче почути пораду.

Людина почула пораду вже давно.

 

А ви Міді міді...

Про міді згадав топікстартер. Отримав пояснення. Приходите ви і починаєте розказувати байки. (Далі за текстом...)

 

Кому то міді нафіг потрібно. Це примітивний порт (Rx/Tx - прийом і передача)

А є працюючі масово поширені альтернативи? Які можуть гарантувати сумісність з парком обладнання з роками випуску починаючи з 1982-83 рр?

 

 

Кому то міді нафіг потрібно. Це примітивний порт (Rx/Tx - прийом і передача)

Примітивний, але чому тоді навіть в топових девайсах, стоїть той ПРИМІТИВНИЙ порт? Чому тоді на більшості технічних форумів рекомендується працювати по МІДІ, а не по ЮСБ, і чому в синтах не використовується ЮСБ протокол, а МІДІ емуляція, а ЮСБ просто як засіб передачі електричних сигналів? І хто сказав, що не буде затримки, коли конвертувати в реальному часі з дані ЮСБ посила синта в МІДІ? І чому весь софт для роботи з музикою має в собі  MIDI IN/OUT, а не пряму роботу з ЮСБ? При

Я поясню чому саме МІДІ, але ця інформація платна. У вас багато часу, то ж ви його на пусті балачки тратите. А мій час дорогий. Якщо відповідь людині дана, тоді можна вважати цю тему закритою.

Якщо ця інформація платна, тоді чого ти її пропонуєш на безкоштовному сайті? Тут багато шанованих учасників ,які авторитетно і абсолютно безкоштовно можуть дати пораду та консультацію, і ніхто навіть пива не попросить за свої послуги... Тому ти трошки некоректно поводишся... Без образ. 

П.С. Тут усі люди зайняті, і ніхто не тратить даремно свого часу. Я наприклад з роботи пишу, притому, що працюю, на доволі серйозній фірмі, і також час мій не безлімітний...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти