Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ketron sd5
ketron sd5

хто що знає про цей інструмент?ціна -якість,функціональність,де можна пощупати?і взагалі кетрон-що це таке?

>>хто що знає про цей інструмент?

www.ketron.it

www.ketronusa.com

Дуже достойні інструменти.

>>ціна -якість,функціональність,

Як мерс. Дорого, якісно. З флешками поки не дружить :)

>>де можна пощупати?

На форумі є кілька власників SD1, у мене є X1. В магазинах нема через непопулярність в народі.

>>і взагалі кетрон-що це таке?

Італійський виробник, посилання вище.

Пробував я і SD1 і SD 5.Звук- бомба, ціна- огого, тому для весільного лабуха нонсенс, ну хіба є зелені... Раджу розглянути інші варіанти, якщо зелених немає:  з Коргів- ПА 50-80, з Роландів Е50-80, Ямаха S710-910. Нижче того брати не раджу... Вирішуй сам.

пане Ростислав а що ви можете розказати про свій х1 що він собою являє в порівнянні з вище згаданими ямахами та коргами і скільки він зарас буде коштувати буду дуже вдячний.
 

>>Пробував я і SD1 і SD 5.Звук- бомба, ціна- огого, тому для весільного лабуха нонсенс, ну хіба є зелені...

Пробував я Audi S4, S6. Комфорт - бомба, ціна- огого, тому для звичайного водія нонсенс, ну хіба є зелені...

Звісно, що і Жигуль, і навіть Запорожець є транспортними засобами і теж возять людей, але чомусь всі намагаються пересісти на щось краще...

Людина запитала саме про Кетрон, а тут знов - не вимахуйся і бери Роланд/Корг/Ямаху. Вже того наїлись і хочеться чогось свіжішого та кращого...

 

>>пане Ростислав а що ви можете розказати про свій х1 що він собою являє в порівнянні з вище згаданими ямахами та коргами і скільки він зарас буде коштувати буду дуже вдячний.

Давайте зустрінемось - все покажу: подивитесть, послухаєте, спробуєте...

зарас немає сенсу бо ще не назбирав умовних одиниць, думаю навесну щось брати, зарас просто збираю інформацію

Р.Фіцик ти як хочеш щось порадити людині, то порадь Solton 50 і вище,  ціна-якість кращого не зустрічав, в принципі його не має. А ще краще Роланд (дорогі моделі), як не як перше місце в світі по якості синтезованого звуку. Я тебе розумію, я колись продавав ПСР- 70 чи щось таке, то казав клієнту, що там АЖ 100 СТИЛІВ.
 

>>Solton  MS в нормальному стані тут не знайти. За кордоном простіше. Згоден.

З більш-менш доступного тут і зараз і порадив. Також можна подивитись і на XD9 та Vega - крапельку краще від Х, але гірше SD. Бюджет > $1500-1600.

 

>>А ще краще Роланд (дорогі моделі), як не як перше місце в світі по якості синтезованого звуку.

Все це суб'єктив - можна сперечатись до посиніння....

 

>>Я тебе розумію, я колись продавав ПСР- 70 чи щось таке, то казав клієнту, що там АЖ 100 СТИЛІВ.

Аби не було незрозумілостей і домислів - поясни текст детально...
 

Хто може поділитись стилями до ketron sd5???

Я б також просив  хто може подылитися стилями  ? Буду дуже вдячний !!!!!!!!    

Прохання Як загрузити покроково Юзерні стилі на SD 5 (Обмежений в часі щоб вивчати інструкцію ) 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти