Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » як зробити регулятори звуку щоб незаїдали в пульті BEHRINGER ? чистити їх чи що?
як зробити регулятори звуку щоб незаїдали в пульті BEHRINGER ? чистити їх чи що?

Допоможіть ! що робити з регуляторами звуку? міняти їх чи що? бо вже так достали. грають грають а потім зникає звук. подьоргаєш знову грає.

Є спеціальні речовини для чистки та профілактики. Якщо не допоможе - механічна чистка.

Для довідки - вартість одного якісного фейдера $35-40. Порахуйте скільки їх у пульті та співставте з вартістю бехра...

Можна організувати рідні ALPS по 15 доларів

Чистка старих ,- це вже практично як "мертвому кадило"..... Фактично це все не надовго, після рідин для чистки фейдера починають трохи "закусувати".

Ціни на рідні ALPS  "ПАДАЮТЬ".......

Маю можливість замовити -по  65 грн !!!!!

Я обробляю рідиною Контакт-60,допомагає відмінно,коштує небагато.Рідина якраз для такої цілі.   http://radiomarket.lg.ua/product_info.php?products_id=15794

А на скільки часу хватає, якщо один раз залити цю рідину в фейдера?

Як часто це можна робити, і на скільки воно шкодить?

Баночки на скільки хватає?

Думаю що вистачить до наступного забруднення повзункового контакту фейдера,хіба що графітна доріжка може бути просто майже стертою,все залежить від стану апаратури тобто від зношеності.Шкоди від рідини нема ніякої,кількість обробок не обмежена.Дуже великою помилкою є обробка маслом для швейних машин,яке просто розчиняє графіт доріжок,наші СССРовскі ще тримались,а от імпортні розлазяться на очах.Торік обробив Контактом Берінг 1222,працює до сьогодні!

Перед обробкою котнактом варто порохотягом пройтись по фейдерах - в більшості випадків в середині там досить багато пилюки.Після контакту плавність ході фейдера змінюється.......  Починає місцями (несильно ) але "закусувати". Плюс сам фейдер в середині мокрий і налипає пилюка яка там починає стирати графіт як наждак.Хоча як "бюджетний" ремонт себе оправдує на вкладені гроші.

При ремонті апаратури я завжди продуваю плату повітрям,ну а вкого немає компресора може купити балончик зі стиснутим повітрям,після обробки Контактом і справді фейдери ходять туговато,але якщо возити з собою Контакт в техаптечці,то можна уникнути можливих проблем з пультом наприклад,притому не зірвавши озвучку міроприємства, зберегти свої нерви та час, і що головне не втратити репутації.

Є Behringer 1622FX ub, все робоче крім фейдерів, їх хочу повністю замінити! Може хто в курсі, чи є різниця між моно і стерео фейдером? Чи всі фейдера на пульт однакові по марці?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти