Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Глюки конкурсу вокалістів.
Глюки конкурсу вокалістів.

Куди надсилати пісню, чи конкурс уже закінчено?
 

так скажіть як і куди надсилати пісню!!!!

Люди !!!! Так вже потрібно виставляти свої шедеври. Поспішайте і успіхів. Адміністраціїї вимогливості і творчого підходу. Новим учасникам уваги, а таким як я, побільше гумору. Це тому, що втиснувся під № 13 і дуже радий бо спеціально вичікував.

не понятно как голосовать?

Наводите курсор миші на квадратик  "+1" і тиснитие...  )))  Один користувач може віддати один голос. Голосувати може користувач,аканунт якого має має більше ніж 30 днів!  

Не знаю чи то рахувати як глюки чи ще яка болячка, але думається мені, що загальна картинка цього разу на конкурсі вимальовується сміхотворно-проста: за місяць-півтора реєструєш 10-15 аккаунтів і при голосуванні підкидаючи щодня голос-другий, тримаєш собі по-тихому відрив у 4-5 голосів "вбивши" при потребі всіх залишком в кінці голосування. ІМХО

Ну не можуть (з огляду на попередні конкурси!!) представлені номери такого низького рівня набирати таку кількість балів якщо користувач сам не  "зацікавлений" в тому.

Є ще персональні прохання в приваті...

Як на мене, то у такому форматі, як він зараз, Конкурс уже зовсім глючить: проходить не Конкурс вокалістів, а конкурс липової договірної підтримки. Я погоджуюсь з тим, що написано вище, але хочу додати, що не 10-15, а 50-100 і т.п.

Для підтвердження моїх слів  - зверніть увагу внизу справа на КОРСТУВАЧІ ОНЛАЙН, та поклацайте на користувачів: скільки там "порожніх" інформацій!!!

На мою думку потрібно щось змінювати: або правила, про що говорилось у спецфорумі (як варіант голосування користувачів + голосування журі (найповажніших користувачів сайту і модераторів з адміністраторами)), або поставити умову про можливість голосуння користувачів з акаунтами старше року (півроку).

Так може все таки доцільна присутність кнопки "-" ? Логіка проста - раз є "+" то повинен бути і "-" , адже якщо пригадати, скрізь на різних "реальних" конкурсах журі виставляє як позитивні так і негативні результати. І в цьому є інтрига і сенс. Користувачу який хоче бути "розумнішим за всіх" (це щодо великої кількості спеціально створених профілів ) втрачається в тому всякий сенс створювати свою "команду підтримки" з аккаунтів так як всеодно люди його присадять певною кількістю "-". Ну а те що рубалово буде тоді жорсткіше і азартніше то це да.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти