Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Стилі на Roland EXR-5S
Стилі на Roland EXR-5S

Шановні музиканти дуже потрібні стилі електро хаус,або щось на подобі того.Буду дуже вдячний

А за Вашими приблизними оцінками скільки на цьому форумі (певного спрямування) є власників цієї моделі, які працюють в дуже дивному для цього інструмента амплуа і готові поділитися з стилем?

Шановний викладайте свої коментарі зрозуміло ,а не так як їх все одно шо через дупу тягнули

>>Шановний викладайте свої коментарі зрозуміло ,а не так як їх все одно шо через дупу тягнули

Для початку Ви, шановний, пишіть повідомлення пристойно, я не як з дупи витягнуто...

Я намагаюсь висловлювати думки красиво і доступно. Для альтернативно обдарованих пояснюю: це форум, де переважна більшість учасників не працює в стилях Techno, Trance, House, Hip-Hop і подібних. Крім того, не в кожного є EXR-5S з прописаними патернами в вищеперелічених стилях.

Якщо і далі незрозуміло, то кажіть, спробую ще простіше пояснити...

як варіант - зробити свій стиль ямаховський або знайти готовий, і тоді конвертувати його в роландовський.

як зробити стиль, можете почитати тут: http://лайф-кременець.рф/tc-kava-nformatc-ya/2013-12-23/sozdanie-stiley-v-formate-yamaha

конвертерів в інтернеті дуже багато

"Шукаю стилі Dub,Drum`n`Base,Dubstep,Minimal Techno,Ambient,Progressive,Trip-Hop,Spacesynth на Roland EXR(!).Весільні лабухи(!!!),скиньте хто шо може"...

Ржунимагу!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти