Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » допоможіть з вибором та обміном
допоможіть з вибором та обміном

маю yamaha PSR S 500 хочу обміняти  або продати тому що купив її для гри в церкві.А там майже в кожному стилі ударна установка яку неможна відключити .а для гри в церкві потрібне щось спокійніше .порадьте щось краще де би можна було редагувати стилі. Радять корг па 50sd  Взяв би б/у інструмент 

Микола передзвони 0668088352

 KAWAI FS 2000(новий) , стилі дуже легко програмуються,барабани відключаються, є мікрофонний вхід, звуки дуже "плотні" .Ц  400 $

0674961501

Невже в S500 не редагуються стилі?

Невже так важко знайти, як редагувати стиль без інструмента?

Простіше міняти інструмент, аніж з ним розбиратись? Вам не залишиться часу на музику.

Ви на неправильному шляху...

Я з вами згідний на всі 100 .Але ж на самих клавішах цього не зробиш Можливо на інших так але не на цих .Потрібно посидіти з компютером тай мати програми для цього .Хоча деякі програми маю але треба щоб хоч хтось показав як ними користуватись бо сам щось не можу розібратисьТому що тільки починаю Маю дуже багато стилів але більша половина звучить як по баняках ложкою .треба знати що міняти .Тай непогано би було посидіти с специалістом який працюе в цих програмах Хоч раз подивитись та попробувати .Можливо ви щось порадите, 

Мав Yamaha PSR 320, PSR 630, PSR640, PSR550 зара в мене S900. У кожній з даних моделей елементарно виключались барабани, мінялись інструменти на доріжках стилю без ніяких програм на компі. Не думаю я що в S500 цю функцію забрали , якщо вона була багато років назад у її попередників. ЧИТАЙТЕ ІНСТРУКЦІЮ, або КУПЛЯЙТЕ КЛАВІШНІКА 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти