Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha mm6
Yamaha mm6

РОСТИК ПРАВИЙ% !  раджу ROLAND XP. для звуків прекрасний і дуже  якісний  інструмент !!!

а не простіше  продати стару самограйку докласти ще тих 700доларів і купити якусь хорошу сучасну самограйку ????там і звукі норомальні і стилі (крім польки)і функціонально все гуд.
 

Віталій, якщо Вас цікавить звук, то за 700$ можна придбати навіть ДВА (!!!) модулі. (Див. Roland JV, Alesis QSR, Emu Proteus, Korg X5DR і купу інших). І всі самограйки нервово курять на балконі))).  На сьогоднішній день виросло ціле покоління, яке навіть недасть собі ради без функції автоакомпонементу. Попросту грати невміють.

Варіант з модулями цікавіший та гнучкіший, хоча і геморніший. Скомутувати то все і заставити коректно працювати з самограйкою по міді займе часу.

Я би заморочився на один інструмент, але хороший...

До речі, який інструмент зараз?

Згідний і тут з Ростиславом. А ще є один нюанс - тактильні відчуття від клавіатури. Мене від дотику до дешевих клав пронизує наче струмом і пропадає бажання "цигикати"))).

Чекаємо на відповідь автора про його теперішній інструмент - може статись, що у нього достойна клавіатура, хоча шансів мало...

З більш-менш доступних приємні клавіатури у доPA-шних Коргів: iX, iS, i. Далі пішло повне барахло - клавіатура без механіки: без осі, пружини, тягарців. Просто одним кінцем мертво прикріплена і все. Ямаха почала то саме ставити набагато раніше :) ...

=На сьогоднішній день виросло ціле покоління, яке навіть недасть собі ради без функції автоакомпонементу. Попросту грати невміють.=

ТУТ НЕПОГОДЖУЮСЬ,ЧУВ ПАРУ МОЛОДИХ ХЛОПЦІВ І ДІВЧАТ ЯКІ ДУЖЕ НЕПОГАНО ГРАЮТЬ , ПРИЧОМУ  ТАКЕ ДОСИТЬ СЛАДНІ РЕЧІ А НЕ ТЕ ЩО КОЛИСЬ ГРАЛИ ПОЛЬКА ВАЛЬС І ОПЯТЬ ПОЛЬКА " ДА КОЄЧТО ИЗ ПУГАЧОВОЙ", А ТІ ЩО  БЕЗ АКОМПОНЕМЕНТУ НЕМОЖУТЬ ТАК ВОНИ І З АКОМПОНЕМЕНТОМ НЕДУЖЕ:))) ТА І МУЗИКАМИ ЇХ НЕ НАЗВЕШ ,ТАК ЗАРОБІТЧАНИ І ІСКАТЄЛІ МІМОЛЬОТНОЙ СЛАВИ))) А ЧОМУ Я РАДИВ ДОРОГУ САМОГРАЙКУ ТА ТОМУ ЩО ЗРОЗУМІВ ЩО АВТОРУ ДАНОЇ ТЕМИ ПОТРІБЕН І ХОРОШИЙ ЗВУК І АКОМПОНИМЕНТ І ЯК НА МЕНЕ ХОРОША САМОГРАЙКА ЦЕ НАЙМЕНШ ГЕМАРОЇДАЛЬНИЙ ФИХІД З СИТУАЦІЇ ,(ВО ТАК)

І ЩЕ ПАНЕ ІГОР СКАЖІТЬ БУДЬЛАСКА А ЯК МОЖНА СОБІ ДАТИ РАДУ БЕЗ АВТОАКОМПОНИМЕНТУ КОЛИ ГРАЄШ ВЕСІЛЛЯ КОЛИКТИВОМ З ДВОХ ЛЮДЕЙ І СТАРАЄШСЯ ПОМІНІМУМУ ВИКОРИСТОВУВАТИ ФАНЄРИ?,БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ)))

Вибачайте за відсутність.  В мене зараз є Korg Pa 80. Як самограйка він мене повністю влаштовує і в найближчому майбутньому міняти його не збираюсь. 

Тоді треба щось городити на другий поверх - окрему клавішу або модуль...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти