Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага! Хто вони? Музиканти?
Увага! Хто вони? Музиканти?

Всі такі чемні,правильні. 

Ну пацани ви дали!!! Я в шоці через тих кого навіть музиканьами називати неварто, такий галас зчинили. Тему пора закривати бо ще до мордобою дойде..

Я теж в шоці. Але видно то не одні такі клавіші у нас по місту блукають

Панові Василю, якого хвилює тема нашого перебування на цьому сайті (форумі) чи не в кожному його повідомленні, повідомляю (пишу особисто за себе):

Маю великий досвід у спілкуванні з клавішними інструментами та супутнім обладнанням (понад 20 років)  і мені цікаво спілкуватись на технічні теми. На жаль, поки що (а може вже так і буде) даний форум програє як по динаміці, так і по змісту обговорень іншим закордонним форумам аналогічної тематики, не кажучи вже про інші професійні клавішні форуми. Хоча, зважаючи на позиціонування сайту, може це і не є дивно і не є зле.

Ще одна причина, чому я тут: який не який, але замінник колишньої "біржі" :)

Тепер дозволю собі запитати Вас про мету Вашого перебування на цьому сайті....

Це до повідомлень про надзвукових гітаристівhttp://www.youtube.com/watch?v=BynUZOJc8QI

cам гітарист, а тут без нашатиру не обійтися...

До п.Ростилава Фіцика.Думаю,що Ви спілкуєтесь не з клавішними інструментами,а з людьми на технічні теми.Цудово,Ваше хоббі!Мене цікавлять мінусовки.Тут уже мене обзивають(до речі,що я цікавлюсь мінусовками на тому ж таки  однойменному сайті!)Уявляю ситуацію...Зайшовши на сайт до шахістів,починаю їх повчати"Шахи-це не вид спорту,а мистецтво!"І так декілька разів! Як на мене подивляться гросмейстери?Хоча визнано у всьому світі,що шахи-це вид спорту,де потрібна витримка ,сила волі,як і в інших видах.То я не розумію,чому мене піддають нищівній критиці,бо я використовую мінусовки.Тепер щодо"включання"...при потребі можу взяти гітару."Fender" з "примочкою" є і заграти,а також залабати на басу,хоча б тим же слепом.Сяду за барабани,тут   уже посередньо,а також за клавіші теж посередньо.І нема чого давити на людину( і стаж у мене побільше  Вашого п.Ростиславе). Хто там мене обізвав,тому привіт!Палкий!Організував ВІА в школі 1979 року.Пройшов всі види апаратури,коли ще Заходом і не пахло, і не соромлюсь зараз поцікавитись якісними мінусами.Тільки звертаюсь до пана ,який мене обізвав.Не забудьте пригадати той день,коли Ви роззявили рот,побачивши перший раз "Ямаху" і не побігли знову грати на совєтській йоніці "Естрадін".На тому-бувайте здорові!!! Не маю наміру більше відвідувати форум.

"Увага! Хто вони? Музиканти?" - Мабудь мутанти.

П. Василю!

Не гарячкуйте! Ви спитали кілька разів - я один раз відповів.

Фрейд був правий!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти