Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » пісня про "лоша"
пісня про "лоша"

БУЛА У НАС ТАКА СИТУАЦІЯ:ГРАЛИ ВЕСІЛЛЯ У СЕЛІ.Приходять гості-як це буває і замовляють "музику".Десь після 2 столу підходить до нас такий-собі вміру "вжарений" дідок і каже:

-а заграйте-но мені хлопці пісню про лоша?!?

Ми-не питання:одну пісню-не та,другу-не та,третю-не та...........Ми б уже якось відхрестились-би,але дід полоклав купюру і чекає замовлення,вже й люди підтягуються,їм же цікаво чим все скінчиться?

Ми перепробували всі українські які знали,вже і російські які знали,-а дід каже,що не та пісня і все.Врешті -решт,щоб вийти з положення даємо діду мікрофон і пропонуємо заспівати хоча б декілька слів з "його"пісні про лоша.Вгадайте з 3 разів яку пісню він мав на увазі?

Л О Ш А  Т О  М І  К ОН Т А Р Е....................................

P.S.Всі гості які це чули-полягали на землю..............................

Прочитав добірку і теж вирішив, щось утнути. Зараз виставили пісню Павліка Два кольори і у відгуці коротко - клас та високо..СОРОКОЛІТ..( Відповів жартом)

Був такий випадок : Огляд хорових колективів, товкотня, гамін і ось оголошують скоро вихід. Швиденько вдягаємось і... на сцену.

Так вийшло, що в першім ряду стоїть співак і з штанів з проріхи стерчить шмат білої сорочки. Диригент керуючи виконанням пісні намагається підказати про ситуацію і вказує періодично паличкою вниз. Ми як досвідчені співаки тягнемо партію до низу як оті воли. А спасло нас те, що закінчився твір. Оце вам і високо і низько.

Вчора 22.01.2011р.граємо весілля, а весільний тато звичайно підігрітий періодично з натиском,  хто тут гоподар, замовляє неодноразово "Группа крови" Цоя В. Вибачаємось перед гостями і співаємо. Правда з*ясувати чи були розбірки в кінці не вдалось. Десь подівся татко...

Одного разу ми довго вгадували пісню "Про весну". Виявилось "Вєсна апять прішла" (Владимирский централ) :)

Ну і мабуть всі знають класичну пісню про бамбулу: "вже бамбула їхала, вже бамбула йшла".

З телевізора колись почув, пісня про кота: "Ката меня ти пазавьошь".

Є ще пісня про глухого фірмана,що в полі замерз-"В той степі ГЛУХОЙ замерзал ямщік..."

Ну, тоді до того списку додайте ще пісню про ГОРІЛУ...     /горіла сосна палала..../ :))))

Зять дарує пісню для тещі "Увєзу тєбя я в Тундру"...або від працівників водоканалу для молодої пари "Тече вода каламутна".

Десь в 70-х роках була пісня про любов до Батьківшини, де були такі слова  "КУДИ НЕ КИНЕШ ОКОМ...  "  це ж яку силу волі треба мати , щоби вирішити яким оком кидати, лівим чи правим ...

Всім привіт, є ще така пісня про дибіла "Там де біла хата", а ще є про пропавший урожай "Яблоки на снегу", а ше пісня про вібратор "Робот, робот, робот, я тебя люблю", пісенька онаніста " Я ето ти, ти ето я и нікго не нада нам". І продроження пісні про горилу "Горила сосну пиляла".

Пісня про файного хлопчика - ГЕЙ, ЗІ ЛЬВОВА!!!

Ще згадав, старовинний вальс "На стопках зажмурились". Також вгадували пісню про Наташку, виявилось "Дразнить Наташку, дергать за косу"

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти