Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Пропоную створити розділ СТИЛІ
Пропоную створити розділ СТИЛІ

Скажу виключно за себе. Незавжди хочеться використовувати клавішний інструмент як магнітофон. Деколи є бажання пограти (похизувати і т.д.) як кажуть "в живу". І тут виникають проблеми:

1. Довго підбирати стиль до тої чи іншої пісні.

2. Музична база даних як правило одноманітна.

3. І т....д.....

4. Якщо постаратись можна знайти ще 100 проблем

Пропозиція така:

Якщо у вельмишановних колег - музикантів Є (а я переконаний, що є) стилі під конкретну пісню - (ПІДКРЕСЛЮЮ КОНКРЕТНУ) то можливо такі твори  будуть користуватися не меншою популярністю аніж міді чи МР3.

пропоную створити розділ СТИЛЬ!!!

Щось сумніваюсь, що настільки багато буде стилів, щоб створювати новий розділ. Швидше всього небагато користувачів мають такі стилі і якщо вони захочуть поділитись, то можуть викласти їх на форумі. Навіть щодо міді стояло питання чи варто для них створювати розділ через меншу популярність в порівнянні з мп3.

Буду радий помилитись, бо в мене також самограйка і загадана вами проблема присутня. Тож якщо є багато таких стилів, то підтримаю вашу ідею.

Я гадаю, що музиканти могли б ( та і мали б) підтримати. Стилями, які я десь розкопаю, чи напишу, обіцяю поділитися. Я заробляю на прожиття не музикою. За такі гроші можна купити DVD з колонками ( пристойний). Однак за чаркою, в колі друзів, та навіть і в подарунок на весіллі ( я думаю бо ще не пробував) живе виконання оцінить кожен і принесе відповідні відчуття як виконавцю так і слухачам. Невелика премудрість скачати з НЕТУ мінус і скрутити звук клави. Хто поділяє думку - пишіть. Навіть обмін стилями для початку.

Я теж небачу потреби в створенні окремого розділу. Та і тема про стилі до Ямахи була. Ну хтось створить тему про стилі до Корга, хто до Роланда. Все. Інше питання в якому розділі. Віталік, от мені здається що вже краще ніж робити стиль під окрему пісню, то логічніше зробити midi playback.

Що таке міді плейбек?

День добрий шановне панство. Наприклад я пишу стилі під пісню, ну така вже у мене вдача, кайфую від гри, а не фонограмм. І за два роки на коргу па500 багато написав. Тому я за розділ СТИЛІ, в якому теми будуть по конкретних самограях, ато шукай їх по розділах. Що до викладу їх для загалу, то зовсім не шкода, бо як відомо до кожної гри мало мати суперову клавішу та стилі, ще потрібна голова, руки, та час для займання. якщо цікаво- то перейдіть сюди(http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3608/).

Відчувається дух музики і музиканта!!! Вітаю однодумця. Я вже навіть нехотів писати , що для складення міді все одно потрібен стиль. Я наприклад багато пісень граю в ля мінорі (воно легше у виконанні - для мене). 

Доброго ранку. Взагалі для написання фонограм(серйозних та професійних), я починаю з нот, тобто роблю партитуру, гармонізую, а потім це все за допомогою міді-клавіатури, та живих музикантів записую у комп(звісно apple), потім семплую, і т.п. Звичайно це займає багато часу, але якщо потрібно дуже швидко і більш-менш якісно, то без стилю не обійтися. Тому стилі-форевер.

СПАМ. Видалено.

я за стилі!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти