Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » озвучка живого колективу
озвучка живого колективу

Декілька днів тому  пацювали великий корпоратив (Дніпропетровськ) 500 гостей - 7зіркових колективів) так там і згодились "1248" віддавали симетричний сигнал поінструментно на пульт відеомонтажу.А позавчора сам працював в невеличкому кафе на бенкеті (під Борисполем)25 гостей) то пульт взяв Алесіс і на ділей Бехрінгер.    

А ціну на все обладнання вже й важко підрахувати - за останні 20 років щось продавалось щось обмінювалось, а взагалі єквівалент це мабуть невеличка квартира в центрі Киева

Влад, погодьтеся що це швидше прокатний сетап, ніж "джентельменський набір" весільного гурту. Відомо що все це не придбалося відразу. Нашого колегу більше цікавить сам підхід підбору компонентів. Думаю що Ви зі своїм досвідом дали б немало підказок.  Я розумію що гріє душу наявність добрих і вартісних гаджетів (я сам такий))).

Пан Ігор я все ціло з Вами згоден , це так, що я дав список прокатного бек-лайну ( то е необхідний мінімум для жівого гурту знову ж на мою думку). І Ваша правда що можливо весь комплекс обладннання придбати для гурту, але я ще нікого не знаю щоб все купувалось в один день (занадто великі кошти треба вгатити). я теж мікрофони та й все інше купував по одному , а іноді і вборг брав що траплялось так часто. Тa Ви ж самі знаете що на помажеш - не поїдеш. Дякую. 

Влад,  немаю нічого проти запропонованого Вами сетапу. Він навіть дуже збігається з моїм баченням у цьому питанні.  Але мінімумом я, особисто,  все ж не наважився б це називати. Надто вже висока планка виходить. На мою думку, то на початок може вистачити і Візарда на 16 дірок. Та і обробкою можна обійтись на перших порах дешевшою (SPX-90II, REV-500, MPX-100\200\500, DBX-166A). Я це мав на увазі. Сам купуючи, чи готуючись придбати який інструмент, чи прилад, завжди знаю що це не є ще вершина і є значно краще. Це все пісня з початком, але часто без кінця. (с)

 

1. бочка - PG 52 (insert Behringer Autocom Pro-XL)
2. робочий - PG56 (insert Behringer Autocom Pro-XL)
3. хет - M-Audio Pulsar II ( я не впевнений, а наші техніки кажуть що звучить пристойно)
4. том 1 - PG56 (insert Behringer XR 4400 MULTIGATE PRO)
5. том 2 - PG56 (insert Behringer XR 4400 MULTIGATE PRO)
6. бас - том 1 - PG56 (insert) Behringer XR 4400 MULTIGATE PRO)
7. овер Л. - M-Audio Pulsar II
8. овер Л. - M-Audio Pulsar II
9. Басс - (Di - box) Samson S-Convert (багато комбів з штатного Di-box занижають сигнал та фонять, навіть HARTKE і AMPEG SVT series)
10. Гітара Л. - (Di - box) Samson S-Convert (якщо в LINE без комбо)
11. Гітара П. - (Di - box) Samson S-Convert 
12. Гітара Ак. - (Di - box) Samson S-Convert
13. Клава Л. - (Di - box) Samson S-Convert (важко передати несиметричний чистий сигнал по Multicore ло пульта)
14. Клава П. - (Di - box) Samson S-Convert
15. Вокал - (insert) dbx 166
 

Пульт:Behringer Eurodesk MX3282A (Гарна пропускна здатність,і дуже виносливий, але тільки  ті що виготовлені до 2004 року, мій працює з 2002, навіть фейдери не скриплять, в 2009р.  замінив один резистор на каналі, «ЧУЙКУ», його фізично відламали і згоріла мікросхема на PRE-AMP MASTER OUT L. У колег «2482» за перший рік замінили 4 PRE-AMP CH.,  і три фейдера на MonoCH. Та один на ST.CH.- 2007рік виготовлення. На Україні кажуть що ця модель знята з виробництва та чомусь в Германії, Італії і Штатах вони е в  продажу.

Обробка :

EQ - Alto EQU231TWIN (пробував в роботі  в 2004 – непогано як на свої гроші) хоча як на мене треба dbx

Hall - M350

Plate –M350

Delay – M350

Dram Hall – miniVerb(така гарна штука з 96 року від неї в захваті, деякі фірмачі з собою возять, америкоси і навіть бачив у японців)

Такий варіант в десятки разів дешевше від першого , але знаю по собі через рік захочеться другого саунду, більш витонченого та більш м’ясистого.  А деякі девайси  з списку важко продати а інколи і неможливо, і т оді хоч в музей здавай. А  більше новіше і якісніше знову потребує бабла. От і виходить що старий PG56 лежить  в коробочці і здихатись не можеш – а на новий SM 57 поки що грошей нема. Так скажіть доцільно купувати таке обладнання , якщо через рік чи два треба брати щось інше., хоча якщо ти колекціонер - тоді так . Дякую.  

За пісню без кінця правдивіше небувае, одного разу як вліз то вилізти  майже неможливо. Вибачте за мою Українску мову - в дитинстві не вчив, a тыльки з роками зрозумів що треба

Думку, що потрібно купляти тільки вартісне, підтримую. Тут така справа - я б розділив обладнання на дві категорії 1). Те що завжди можна продати (може дешевше але все ж...) і 2). "Пам'ятники".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти