Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як Ви ставитесь доЗакону України "Про авторське право і суміжні права"?
Як Ви ставитесь доЗакону України "Про авторське право і суміжні права"?


Мене критикували за використання мінусів.Але зібрати колектив і заграти "вживу"(це я серйозно кажу!)-теж є порушення авторських прав.В кого є бажання-прошу до дискусії.

Чому мовчимо,друзі?Скоро до нас прийдуть уповноважені...Зараз "трясуть" супермаркети,потім будуть і нас.Да я не проти заплатити чудовому співаку,але ,на жаль,до нього не дійде...Трошки почитав цей закон.Не є об"ектом авторського права твори народної творчості.Чудово!Всі народні речі ,крім обробок є нашими!Висловлюйтесь,друзі!

В принципі, такий закон повинен давно діяти, справжнім професіоналам-музикантам він навіть допоможе, зникнуть оті шаромижники, які з чорно-білих клавіш знають тільки "плей" і завжди збивають ціни, а також оті безсовістні організми які видають чужі роботи за свої.  Для нас це поштовх творити нове,своє, чим ми успішно займаємося. А от за наш народ образливо, бо ціни на музикчний супровід підскочать(щоб музиканти змогли за патент заплатит) і все одно платити доведеться замовнику. 

P.S. Увага, музики, якщо ви щось створили то негайно патентуйте, бо знайдуться ті, які вкрадуть.

З повагою Роман Співак.

Я розумію п Романа.Але якби суспільство жило класно,живем від зарплати  до зарплати...На рахунок "плей"теж зрозуміло,ну я так трохи  відійшов від теми,люди мені нахамили,я їм пробачаю..в когось просив пробачення,хтось напише...І як ми будемо використовувати мінуса? Мовчить народ...

Мінуса. як використовували, так і будете використовувати, тільки платити будете за суміжні права(патент) по кожній пісні окремо, або кабак платити буде. За кордоном коли в барі звучить оригінал естедей-за нього заплачено. Пропонували мені на контракт в Сеул(корея), дали список пісень, які ми зможемо виконувати, і ніякі інші, бо за них заплачено. А те що вам нахамили, то простіть їх, нехай буде на їхній совісті.

З повагою Роман Співак.

Все чудово,з людьми я найшов спілкування.Чому Ваше кафе не платиь роялті ?Тому йдемо ми до Вас?

Скоро,хлопці,прийдуть до нас,а Ви  маскуєтєсьВоно Вам тра...?скоро  прийдуть до нас...Пропоную-не бавитись на рахунок  Закону ,дійсно  прийдуть..

Вітаю! Перш, ніж почати дискусію, хто не в курсі, ознойомтесь з законом(http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3792-12). Що до музикантів які грають- будемо творити похідні твори на відомі пісні(витяг з закону

похідний твір - твір, що є творчою переробкою іншого існуючого твору без завдавання шкоди його охороні (анотація, адаптація, аранжування, обробка фольклору, інша переробка твору) чи його творчим перекладом на іншу мову (до похідних творів не належать аудіовізуальні твори, одержані шляхом дублювання, озвучення, субтитрування українською чи іншими мовами інших аудіовізуальних творів); бо куди ж ти дінешся без пісень "Палала", "Верба","Одна калина", які також будуть захищені авторським правом, але це право вже буде ваше! Ось для прикладу похідний твір на пісню "Тільки кохання" Козловського,зіграно вживу на корг па500, співаємо ми з дружиною,записано на швидкоруч без відповідного обладнання (http://letitbit.net/download/02104.00638ba79d5c73509ddd5e62c8d1/TILKI_KOHANNJA.mp3.html З повагою Роман Співак

Вітаю Вас  п.Романе і всіх ,хто долучиться до спілкування!Ви говорите про ремікс пісні чи я Вас невірно зрозумів?
 

Вітаю Пане Василю, респект за тему, бо більшість моїх друзів(профі-музиканти), на запитання про закон, кажуть що щось трохи чули. Будемо з вами розжовувати про це нафорумі, може ще хтось долучиться. Що до ремікса- то ремікс повинні зробити ви самі, бо чужий ремікс також запатентований.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти