Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Доцільність радіо на нашому порталі.
Доцільність радіо на нашому порталі.

Друзі, зараз розглядаємо можливість створення інтренет-радіо на нашому поталі. Робоча назва "Радіо-старт". Завдання - дати можливість "засвітитися" новим виконавцям та презентувати нові пісні. Що ви про це думаєте? Варто таке робити?

Думаю варта. От тільки де взяти цих нових "стартерів"? Судячи по результатам конкурсу, то своєю творчістю ніхто себе особливо не переобтяжує.  Та і хто буде відбирати матеріал для ротації?

Ну, я думаю, стосовно відбору матеріалу для ротацій буду звертатися до поважних авторитетних користувачів порталу, зокрема до вас. Окрім цього, в ротацію автоматично будуть потрапляти авторські речі переможців конкурсів вокалістів. Думаю десь так.

Для ротації треба багато матеріалу. Не зможу вказати у кількісних показниках, скільки саме, але, думаю, зрозуміло. А щоб отримати багато якісного, то треба пересіяти ще більше всякого...

Ну я щиро розраховую на вашу підтримку
 

стосво того, скільки потрібно для ротації музики, рахуємо разом: на годину, десь 15-20 композицій, на добу 360-480... це без повторів... ))

Може варто зробити якісь тематичні передачі? :)

це можна. справа в тому що портал наш спільний і творимо ми його разом. Тому будуть враховуватись усі корисні пропозиції.

Думаю що це дуже хороша ідея, а молоді дарування  найдуться )))).Сам знаю пару людей які пишуть,як на мій смак, досить таки непогану музику, а діти її нікуди...От тільки я б в репертуар    включив  ще світові хіти різних поколінь ,так би мовити як орєнитр, в якому напрямку рухатись щоб творити якісний продукт, конкурентно здатний на  ринку мистецств.

Цудова ідея!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти