Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Доцільність радіо на нашому порталі.
Доцільність радіо на нашому порталі.

Назва погана. Спортивна якась. Пропоную варіанти: "Радіо камертон", "Українська хвиля", "Своє радіо" - цей варіант мені найбільше подобається, і ще:

"Файне радіо", "Портал радіо",  "Рідне радіо", - вибирайте! Ще можу багато придумати!

Українська Хвиля напевно відпадає, в Тернополі вже працює "УХ- радіо" як в ефірі так і в інтернеті. Треба щось таке, щоб не повторюватись.

Я ж не один варіант запропонував.  Ще в голову прийшло декілька кумедних варіантів, цьому порталу пасувало б: "Гойра-радіо", "Радіо Гопацульки",

"Інтернет-радіо восьма нота"! Вибирайте!

Дуже хороша ідея.Думаю, для початківців таке радіо буде чудова знахідка.

Всім привіт!!! Ідея радіо на порталі - просто супер, а назва мені найбільше сподобалася - "Радіо Гопацульки"- прикольна )))

Dumaju, ce prekrasna ideja. Osoblywo dlia Ukrajinciw, jaki żywut za kordonom :) 

Я думаю це дуже хороша ідея, і дай Боже здоровя, сили, наполегливості, терпеливості авторам цієї ідеї.

Якщо щось буде потрібно, чим зможу допоможу, нашару!!! 

п.Адмін!  Я вже писав комусь в повідомленнях, однак відповіді не дочекався.    Чи можна десь роздобути готовий код кнопки, яка б одразу запускала он-лайн Вашого (Свого) радіо, без її скачування? Хочу розмістити на своєму сайті  (bl-radio.ucoz.ua), а туди заходять люди всякі і не всі в'їжджають що саме слід зробити, щоб "воно" заграло. А так буде простіше: тицьнув і слухай.

Вітаю!

Так, я не забув про ваш лист. Наразі робота над радіо ведеться активно і, як тільки буде можливість розміщати код радіо, про це буде окрема новина на головній сторінці. Нажаль, зараз роботи просуваються не так швидко, як би мені хотілося, тому доведеться ще трохи зачекати.

Привіт, усім! Деякі мої "міслі" :)) з приводу радіо. Здається булоби непогано як би по радіо транслювалось, крім самих голих мінусовок, ще трохи якоїсь справжньої музики , скажімо трохи джязу якого, чи ще чого хорошого... Ну чи транслювались би твори надіслані користувачами на конкурси вокалістів. Думаю що всім би користувачам то було би по кайфу. :))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти