Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Спілкування з клієнтами
Спілкування з клієнтами

Хто і як спілкується з з потенційними клієнтами? Адже, від уміння спілкуватися , залежить доля замовлення. Дещо цікаве можна дізнатись тут

Посилання вказане в повідомленні, не працює, не працює і посилання на домашню сторінку.

Активності в темах немає, активності в завантаженнях теж.

Ви рекламний бот чи спамер?

Актуальна тема. При зменшенні кількості замовлень, вміння домовлятися ("докарнуватися"))) виходить чи не на перший план. Дуже часто хочуть демо в відео. Купюри з весільних фільмів не дуже тепер влаштовують. Зняте повноцінне демо роботи в лайві не знаю чи хто має. Я не бачив на YouTube-і. Особисто в мене складається враження, що найперше що зараз потрібно, то це вміння переконати замовників що гурт до якого вони звернулися, це "саме той!".

Повністю підримую п. Ігора Гарваса, і на мою думку такі справи треба довіряти освідченим, врівноваженим, інтелектуальним людям в колективі,

які б дійсно робили позитивну рекламу для свого гурту.  На сам перед  це стосується колетивів, які працюють на постой кабаку. Як кажуть вдома  і стіни допомагають.

І якщо позитивна реклама  спільна : умови, кухня, музиканти то успіх кабаку  - ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ!!!

Я не "бот" і не "спамер" ,що правда і не музикант, хоча співати люблю. Я відеооператор ,тому регулярно співпрацюю на весіллях з музикантами, які і привели мене на Ваш портал. В своїх відеофільмах я використовую багато музики(переважно української) і дуже вдячний організаторам сайту за можливість її тут знайти. Так, я пассивний що до повідомлень, але фінансову підтримку сайту свого часу надавав.(нажаль у Вас не вказується донаторство). А тема спілкування з клієнтами ,я вважаю, актульна і відеооператорам і фотографам і музикантам і ведучим.

Тоді все гаразд :) ..

Мабуть всім знайома така ситуація: Дзвінок по телефону-

- Ви граєте по весіллях?

   -Так !

- А скільки коштує?

І тут у кожного своя відповідь на таке запитання. Хтось назве вилку від... - до... Хтось озвучить постійну ціну .Хтось назве мінімальну ціну, за яку він згодний відлабати тільки танці.  Я , наприклад ,стараюсь ціну по телефону взагалі не озвучувати, а тільки домовляюсь про зустріч, або називаю мінімальну , можливо вона їм вже зависока, то навіщо тратити час на зустріч.

Питання на початку розмови про ціну послуг саме більше гнітить. Таке враження що купують ковбасу в супермаркеті. Після нього важко вести розмову в потрібному руслі. Знову  і відповісти теж потрібно. Теж вважаю що очно ефективніше домовлятися.

ПІДТРИМУЄМ УКРАЇНСЬКИХ ВИКОНАВЦІВ!!!!
http://uaweeks.com.ua/musician/index.php

Пані Оксано, ви трошки не в тему заїхали, але передивився і вам рейтингу додав, співайте наздоров"я.

А тепер до теми, як казав Генрі Форд "Якби я мав 5 доларів то 3 з них я витратив би на рекламу", тому по телефону найкраще домовитись про зустріч, краще десь на своїй території. Кожен з музик має ноутбука, тому не важко клієнту продемонструвати демо-записи,репертуар, підібрати перший танець молодят, домовитись про конкурси і т.п. Загалом вся бесіда займає біля години, лише після того краще назвати ціну. Зазвичай замовник сам не знає чого він хоче, просто потрібно йому підказати, спираючись на власний досвід.

З повагою Роман Співак.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти