Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
А де ж люди тодi грошеняток вiзьмуть на такi ,живi, гурти? Я працюю, наприклад, 50/50. Нема с ким повнiстю вiдновити живого гурту.

Нема с ким повнiстю вiдновити живого гурту

От я і я тому такий злий ..що нема....хоча Вадим ви тут таки злукавили....таких що моглиб ніби і хватає...але вони всі ліниві чортяки нехотять))))))

Я працюю, наприклад, 50/50

То вже супер....з моєї точки зору ви вже що найменше Музикант

А де ж люди тодi грошеняток вiзьмуть на такi ,живi, гурти?

Більше не запатять...А  ось поважати будуть значно більше...для людей властиво поважати тих хто робить якісь такі речі які їм не під силу....вже ніхто не скаже "тоже мені музикант.я так тоже можу ,дискотеку крутити"...а з повагую прийде більше замовлень  і таким чином ви витісните профанів з ринку....і мені не прийдеться їх стріляти....))))))

 

хто може хоч трохи співати

А нашо ??? клієнт лох і плюс схаває)))))

Музикантiв хватае, але кожен стараеться по двое а то й один працювати та й дохiт мабудь бiльший в одну кiшеню, тому й нема с ким створити живого гурту. А як хотiлося б!!! Жива лаба то е жива!!!!!!Я,по правдi, ранiше про сейшени не чув, якi проводяться на захiд.Украiнi, але дякуючи д.Васi Стасюку,який дав ссилку на перегляд, тепер переглядаю дуже частенько. То просто насолода!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Tv92cPIngag

Що я можу сказати хлопаки ...був щойно у мене в гостях мій  в майбутньому, якщо я всетаки вирішу відновити карєру лабуха,потенційний напарник,Хвалився мені що новий ноут копив...бо старий вже глючив,"страшно на весілля їхати", я кажу "а може краще клаву хорошу" .На що почув "а кому то треба,а пісню зарас з першої ноти впізнають, а клава то не то,не проковбасить.технології,прогрес,х..ня муйня і терті пляцки",а колись грав і ще як грав, і ковбасило,і фанери вже всі крутили  а грав, і прогрес по боку....

Прогнило наше суспільство...зробилося черстве і штучне...як дешевий собачий корм... І як тут злий не будеш....Душа хоче то справжніх емоції.....

 Настрій гімно.......!!!!!

 

Як я вас розумію Пане Богдан!!! Той самий настрій, але спасає що є робота зараз пишу собі стилі!!!!!

Співайте всьо під + як оці музиканти, не заморочуйтесь хаха
https://vk.com/videos345476820?z=video345476820_456239053%2Fpl_345476820_-2

 

Співайте всьо під + як оці музиканти, не заморочуйтесь хаха

Доброго дня! а потім Єлектронна сигарета!, Гумова жінка!, тай в принципі і їжа для космонавтів підійде! Не хотів нікого образити! Для чого своє життя перетворювати в не потріб, як ми і так вже там!!!!

krid : Для чого своє життя перетворювати в не потріб...Ваші порівняння  безглузді  - Наприклад електрона сигарета - за допомогою якої,можна позбавитися шкідливої звички.а на рахунок : гумова жінка...так не у всіх є можливість  - різні вади і тд...тому він, вона - вибирають самі  свої особисті потреби.Читаючи ваш коментар - висновок : ви є нервовохвора людина.А якщо по темі : хочеш грати наживо - грай ніхто незабороняє,але іншим невказуй !!!

але іншим невказуй !!!

Як це не вказую...А мораль? Гідність?Чесність? Достоїнство ,на них що вже висратись можна????...Хрестиянський обовязок  спасати заблудших,на кінець...)))

Читаючи ваш коментар - висновок : ви є нервовохвора людина

А ви аморальна, безпринципна,,брехун і порушник закону...хоч закон про авторське право і не діє, так як би хотілось ,але він існує....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти