Головна сторінка » Список форумів » Біржа праці » "Чорний список" ресторанів\барів\орендних залів
"Чорний список" ресторанів\барів\орендних залів

Є у Тернопільській області ресторан (Зимовий сад), саме приміщення дуже шикарне, та от адміністратор(жінка) не хочу матюкатися, на всю голову хвора.

З нею краще не знайомитись і не спілкуватися.

Цікавенький заклад "Осокори" у приміщенні "Інтер-сіті" на Сихові, щоправда якщо людей не більше 70-80 осіб. Випадково по форс-мажору потрапили нещодавно туди, відразу відчувається зневага до музичних працівників, банальна причина: немає місця. Про їдло промовчу...,треба змайструвати якусь підвісну сцену чи що ?... У всьому потрібен досвід, незважаючи на зрілий вік керівництва, досвіду нажаль замало. Залишається побажати розквіту подібним закладам і пошвидше зрозуміти що успіху можна досягнути лише за умов нормальної співпраці, в інших випадках обслуговування залишається на рівні не дуже свіжих тошнотиків. Успіху !!!

смт. Млинів (рівненська обл, млинівський р-н), вул Ватутіна, кафе "Асторія" (2 поверх). Немає місця для музикантів, притулитись десь в куточку навіть, щоб не заважати танцювати - дуже важко. Акустика середня. Але кухня і хазяї відмінні

З приводу плати "за електроенергію" -вчора працював під Житомиром(сам житомирянин) підходе господар кафе і просить заплатити "за електрику".Сума - 100 грн.Кажу:моя апаратура тягне 2 кВт за годину;дав йому по тарифах обленерго-4.78грн 

Balaganoff,напишіть нас.пункт і назву закладу,тоді це буде корисна інформація для людей.А по темі:є у Львові на території заводу "Автонавантажувач" є кафе-бар (назви не пам"ятаю),навпроти заправки.Так от,адміністрація там-най Бог бороне!Всім своїм видом і поведінкою вам дадуть зрозуміти хто ви (на їх думку).Типовий приклад рагулізму.

м. Хмельницький ресторан Дукат ....просто жах...не розрахувались за роботу за 1замовленнявиплатили половину обумовленого ганорару, а за 2 - ге замовлення зовсім не розрахувались. обходьте шановні колеки десятою дорогою!

Щойно зв'язувався з друзями і дойшла ще одна, нажаль, неприємна інформація....Мове йде про заклад, що розташувався у мальовничому закутку смт. Брюховичі, ресторан " Аркан ". Дещо кращої думки я був про цей заклад, але одвічна занижена оцінка працівників культури і музичної сфери, дається взнаки. Якась там чергова власниця вирішила, що парнас, що заробив музикант за столами, не належить йому і просто банально загребла його у свої "бідні, злиденні, натруджені" ручки, мовляв що у нього і так зарплатня. Я б казав взагалі музикантам заснувати фонд підтримки та розвитку закладів дозвілля та відпочинку і щомісячно вносити енну суму...,та щей проситися туди попрацювати, а то вони бідні ледь не банкротують нашими стараннями. Надзвичайно прикро за колег по ремеслу за чергове знущання та відсутніст ь взаємоповаги. Залишається побажати лише терпіння, оскільки ніхто не збирається відстоювати свою гідність. Успіху усім нам!!!

Працювалося  теж в одному закладі на Жидачівщині,правда на постійній основі,то теж власник за електроенергію вимагав платню.В місяць намотували  солідну суму(поставили собі індивідуалький лічильник) близько 10 гривень,працювали по 5 год.2 рази в тиждень.Ігор Юліанович Гарвас думаю добре знає про який заклад йдеться.

Банкетний  зал  " АФРОДИТА".  Персонал  і  шефова  -  нема  слів.  Не  там  став,не  те  включив,не  так  поставив,  одне  слово  жах. Незнаю  як  там  працюється  Васі  Жемчуру,він  там  стаціонарно,но  з  власницею  найти  спільну  мову  не  реально. 

м. Рівне кафе "Кобза" - тут все залежить від зміни на яку потрапиш!

шефиня музикантів взагалі за людей не рахує, коли їй треба то тоді добре, а коли тобі... ти там ніхто і звуть тебе ніяк, і взагалі ... просто нема слів...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти