Головна сторінка » Список форумів » Ваша благочинна підтримка » Реквізити для переказу коштів
Реквізити для переказу коштів

П/Р 2620301105897 МФО 325365 ЦФ ПАТ "Кредобанк". Ідентифікаційний номер 2758502875 Метельський Роман Романович.

Кошти ви можете переказати з будь-якого банку України, але з відділень Кредобанку це буде без втрати відсотків.

Було б добре передбачити можливість перерахувати кошти через GSM

GSM-оператори забирають 60% від суми переказу.

GSM-оператори забирають 60% від суми переказу.

Обнагліли!

Так і получається, як писав п.Гарвас, ми не пісателі, ми качателі. Шкода...... Фонки качають, а на сайт забивають.(судячи з кількості перегляду даної теми.)

Та сюди може заглянути лише людина, яка оцінює роботу  інших людей,  а "качатєлей" - шара обйома не имеет!!!!

Маю враження що ми повернулись знову до доцільності платного доступу до зкачування. Тобто я за перереєстрацію на основі щорічної плати.  Я розумію що це написано мною не за адресою, бо є відповідні теми про роботу порталу, про пропозиції і т.ін. Я за платний доступ. Пане Романе, як Ви дивитесь на те щоб відкрити тему по обговоренні такого варіанту? Звісно з попереднім запрошенням прийняти участь в обговоренні цього питання, надіславши повідомлення кожному користувачу.

Підтримувати портал фінансово чи ні - це особисте питання кожного. Наразі я ще зможу профінансувати його сам. Бо ще ніхто не підтримав. Люди, не обов`язково вкладати свої гроші - достатньо знати фірму чи підприємця, котрим не байдужа доля порталу. Я не збираюся на цьому заробляти. Просто щоб портал існував і розвивався - потрібно  2000 - 4000 долларів на рік мінімально. І хто захоче підтримати - той сам підтримає.

А чо нема реквізитів вебмані?

Зараз додам реквізити вебмані)

302525824812

U289788976589

Z529926183570

E223443833141

R155093431601

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення.