Головна сторінка » Список форумів » Ваша благочинна підтримка » Реквізити для переказу коштів
Реквізити для переказу коштів

Хоча, якби кожен користувач раз на тиждень клікнув по банеру - то грошей би вистачило )))

Я підтримую сайт безкоштовними мінусівками, багато на студії не заробляю, але могла б інколи підтримати і в грошовому еквіваленті, просто часу на банк не вистачає, а електронних коштів теж не маю. От якби з СМС...

як  що до поповненя певного моб рахунку

А з   Приват 24   чи  з Карточки Приватбанку   можна Вам перекинути пару гривен ?  Рахунки старі Кредобанку залишились ті ж ?  Бо качнув зо три фанери і совість тепер мучить  ...:))     Старе виховання ..

Можна і на картку в ПРИВАТБАНКУ. Номер картки 4405 8858 1721 8917 для Метельського Романа Романовича.

Підтриую думку Ігора Гарвас.

Також думаю що можна би було якусь плату за доступ до фонограм брати хоча б раз на рік

Senyutovyсh,підтримую,вбили б 2х зайців:портал би окуповувався і відпав би певний відсоток неадекватного контингенту.

Пане Романе, особисто я на порталі скачав декілька фонограм. Величезне спасибі всім, хто причетний до його існування і Вам особисто. Таке питання. Я написав пісню, таку собі фонограмку, яку скачали біля 600разів, зі схвальними відгуками "Пісня про випускний". Чи можу я звернутись до небайдужих, щоб вони на добровільних началах поповнили моб рахунок на 20-30 гривень за скачування(тільки добровільно!). Бо ми хочемо створити простеньку студію для запису дітей, бо в селі теж є таланти, а щоб записати на професійній студії, їхні безробітні батьки не зароблять і за рік. а ми, в свою чергу, обов'язково поділимось з порталом хоча б перерахуванням коштів на мобільний(якщо ця ідея буде Вами одобрена і якщо знайдуться небайдужі). Дякую. Чекаю відповідь. Скоро випускний. Маю ще декілька речей про це світле свято. Хочу викласти.

На добровільних засадах цілком можливо.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення.