Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Шукаю де записати демо
Шукаю де записати демо

Шукаю де записати демо: накласти один-два голоси на  мінус з нету, з подальшою обробкою. Можна в софті. Цікавлять варіанти в м.Львові! Хто що може запропонувати, то відписуйте в темі. Умова: вказувати обладнання, софт, та через який мікрофон може проводитись запис. Ну і зрозуміло що надання фрагментів виконаних робіт. (Бажано в WAV-і. Досить одного куплету та приспіву). Варіанти: "приїзджайте, на місці все покажем і т.д." розглядатись не будуть. (До податкової відношення не маю ніякого! ).

Пане Ігор, після ваших вимог, на сайті кількість професійних записувальників різко скоротилася, аж до нуля. Міг би вам запропонувати свої послуги, точніше послуги студії (назва студії ZD_SOUND, керівник Андрій Зданюк) при РБК яким я керую, але ви просите у Львові.  До речі, пісня "Чому", яку я виставив на конкурсі записана там, але без мелодайна, на тому наполягла моя дружина.  

P.S. Ви змінили зачіску, класс, модняво!!!

Та ніби й особливих вимог не висуваю. Та і за дякую не хочу. Мав би свій матеріал, то маю до кого звернутись. А так на елементарні демки то якось і не личить відривати людей. Ціна за час запису без різниці, чи для простого демо, чи для власного альбому, чи просто треку. Тому шукаю яку хоум-студію. Мені здається що сюди в тему й ніхто особливо не зазирає (яких 50 переглядів).

Ігорку, давай до нас в Винники, наші роботи ти вже чув, про мікрофон знаєш...

ОК! Якось зконтактуємось наступного тижня.

А яка приблизна ціна запису вас буде влаштовувати?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти