Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Сучасна музика
Сучасна музика

Ти не повіриш!У Вигоді, на Івано-Франківщині, кафе"VIGODA",тоже україномовний репертуар весь.Співати є що.Однієї Червоної рути і Я піду в далекі гори, по 10 різних стилів.Клієнтура така як і всюди від 20 р.Але москальської пісні ніхто й не питає.Сама ходова пісня Лента за лентою(ВИ б подивились як її молодь співає разом зімною).\\\\\\ . Правда є винятки, то заїзджі, питають таку пісню.Відповідаю, що не знаю мови,хіба дуже-дуже захоче, то за двойним тарифом домовимся. А нашу пісню можу і за дармо заспівати(це для них).  \\\\\\  .Саме найперше ідею треба мати в серці.І в голові.Ця коротенька відстань у 30-35 см.,але дехто не пройде її і за своє життя.Співати є що.Див. попередній коментар.

ТА Є ТОГО УКРАЇНСЬКОГО СУЧАСНОГО РЕПЕРТУАРУ  до відомої мами, а скільки ми ще незнаємо ??????? Скільки молодих талантів сидить по підвалах підїздах пише свою музику і немає нінайменшого шансу з тою піснею попасти в ротацію бо то все заполонили діти і коханки наших вельмож , так може більшість того матеріалу ниськопробна і немає ніякої культурної цінності ,але скажіть мені хіба те що ми з вами співаєм по весіллях має якусь цінність ??????????? я особисто невпевнений......Але і трапляються справжні самородки яких якби може хтось почув і дав можливість засвітитись, то вони б прославили своє імя і нашу державу в віках........

         Бачу з тої ситуація такий вихід , всім хто може творити музику , небоятись показувати свої здубутки і  викладувати свої мінуси на нашому сайті і на подібних сайтах ,ну і звичайно плюси хоч які небуть щоб можна було почути як воно має звучати, от тоді буде ширитись якісна  Українська музика адже думаю що спрацює природній відбір і мусор відійде а залишаться лише достойні речі , та і ізюминка якась появитися тоді в наших гуртах ,коли всі будуть мати якісь свої речі.......

 Тому пані та панове всі хто здатен писати вірші ,музику і що немаловажно, створювати якісні аранжировки вперед в бій за Українську культуру!!!!!!!!!!!!!!!!!!Є лише одне прохання неочікуйте одразу від того якихось девідендів, девіденди будуть пізніше коли та музика яку ви творите буде у всіх на вустах, просто коли почнем одразу лупити один перед одним ціни то все розвалиться так і непочавшись......

Доброго здоровя всім! Скажу чесно, вже напевно останніх 3 - 4 роки, ніхто й не запитується на весіллі за російську пісню!  Я вже зауважив, що на наших теренах, все більше входить в моду українська пісня! І супер! Так має бути! Вдпочивали ми в Криму, зайшли під вечір в кабак, познайомилися з лабухами, як годиться, сіли за столик і зразу для нас - ураїнська пісня!  Як гордо! Як чують що зі Львова,  то зразу - по "українськи" !!!   І клас , так має бути - то є наше, рідне, кровне! Правда бідні хлопці мали в репертуарі від сили 2 - 3 пісні! Вісі їх відспівали, ну ми як троха "прийняли", то думаєм, підем щось для наших дам "втнемо" І як парадокс нема шо крім "росії" співати!!! Мали би ще вони "самограй" - інша річ, але стояла якась "катеринка" і то не підключена! Переспівувати вже нехотілося, тож прийшлося співати щось з репертуару РФ!  !!  О як тоді наші жінки з нас "Ржали" - націоналісти!!  

Для себе альтернативу сучасній музиці бачу в реміксах хітів минулих років і народної пісні.Нове,-добре забуте старе!!!Більшість нинішніх сучасних пісень вистачає на сезон, максимум два, -вивчив-відмахахав-забув.А колись пісні були модними роками і донині. Дірявий гріш,-ціна такій сучасній музиці. Ритмічна (дискотечна)музика з шумовими ефектами,- непогано іде, головне не переборщити, текстами також довільно можна маніпулювати, - це також має вплив на кількість замовлень.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти