Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » " Ой мамуню жалуй мене, за музику не дай мене..."
" Ой мамуню жалуй мене, за музику не дай мене..."

Всім відома  "Пісня про музику" , відривок тексту із цієї пісні став крилатим висловом: "Із музики як з маляра нема дома господаря..."  . На вашу думку, це просто жарт, чи  все-таки ствердження факту, котрий  /як правило/   відрізняє  нас від більшості  "нормальних" людей. :)))

Ой))))) складна тема))) Як на мене музика то діагноз невиліковної хвороби)))))Ну принаймні мої друзі мене по іншому як хворим не називають)))))) І хоч я сам ніби є людиною досить трудолюбивою проте як на мене не це є характерною рисою музики.справжній музика як на мене, буде ходити в подертих джинсах з секонд хенду а його інструмент буде коштувати як файна машина. Ось це думаю основна риса яка відрізняє музику від норомальної людини ,"все для  музики"))))

Так, музика, а й взагалі мистецтво то не професія а стиль, спосіб життя, бо люди мистецтва мислять, думають та живуть по інакшому.

Моя дружина , на початках, постійно говорила:  " Ну і коли ти вже почнеш заробляти?!!!    Ти ж постійно щось відробляєш !  Ну а потім- звикла.... 

=" Ну і коли ти вже почнеш заробляти?!!! =

Во во ))) моя один в один, але правда вона вірить що я ще почну зароблятиНАЇВНА.....

Привіт Всім!!! Як пише п. Роман Співак - " Музика і мистецтво не професія - а стиль життя !!!"  Істина правда!!!

Ще колись так говорили про перших заробітчан ( челноків) Поляк - не національність, а професія! А заробітки?  Та хіба всі гроші зароби, чи з собою забереш? 

А так щось залишиться напр. повага друзів, спілування. Навідь чарка горілки випита в колі однодумців більш корисніша, чим в другому місці!!!!

Наші дружини нас ВЖЕ розуміють, інші люди -ні

Більшість з нашої братії крім музики має і іншу (основну) роботу... Моя дружина каже - ти хоч основну зарплату принеси додому, а то що заробиш на халтурі то сам дивися... Привикла вже, що і апарат підшаманити треба (кабелі, джеки, канони - все з часом "летить"), та і інструмент приїдається, хочеться змін)))) Я казав п. Богдан Луковський - потерті джинси, примітивна майка, роздовбаний жигуль, зате крутий КОРГ чи РОЛАНД, чи ще якийсь брендовий інструмент в кофрі волочиш на забаву)))))) Як казалося в старому анекдоті - музиканти то не люди))))))

П.С. А те що музиканти не роботящі і з них нема толку - то повна нісенітниця. МИ всі справно дбаємо про свої сім"ї та господарство))

А музикант і неповинен все робити.  Будь-яку роботу має робити спеціаліст.  Я ніколи неполізу ремонтувати своє авто(для цього є СТО  ), і штукатурити непіду( є для цього теж майстри), і тим більше-невізьмуся,скажімо, сам робити в себе в хаті електрику(бо вже знаю, чим це може закінчитися).  Музикант має заробляти з музики стільки, щоб за це все міг заплатити.  І тоді всім буде добре. І жінка буде задоволена. А є ще одна гарна приказка : " ХТО ГРАЄ - ТОЙ МАЄ".  Так що, хай кожен робить свою справу !

Хто ЯК грає,так і має.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти