Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!
Чи змогли б ви відпрацювати весілля без фонограм? Взагалі!

Розумію, що тема приречена, але...  Хочеться знати скільки на сайті є людей які можуть. Противників мінусів багато, обговорюється тема мінусів дуже багато і гостро але реально щось робити хтось чи зможе? Допускаю самограй тому, що час вижив з цього ринку барабанщиків, басистих, ритмачів але все решта де? І так, панове, ваші коментарі!

Полюбе )))за винятком зарукбіжної естради(москалі не враховуються)))))))

Ми так ,а публіка ???

Тамтого року вже пробували, було нас 6 чоловік, правда басіста небуло, то треба було лівою рукою бас вести, трохи намучився, але потім ввійшов у колію.  Трубачі всю тему вели, сакс і акордіон чередувалися, на мою думку получилося добре. Грали саму україночку і тільки вживо, так домоволялися. На весілля приїхали за 5 годин до маршу, зробили добротну репетицію і до бою!

На рахунок публіки, то вона була попереджена, що буде така музика, ті хто незнав, заходили до залу і коли ми грали марша то просто завмирали з відкритими ротами і так стояли аж поки ми марша не закінчували грати, одним словом всім сподобалося, а от що буде, коли люди не будуть попереджені і буде більше молоді наприклад, незнаю, всі привикли до фанер, а така музика зовсім не так звучить.

 

За 6 чоловік ми взяли 5600грн.

Якщо називати клавішу живою грою, то зміг би. Наразі з дружиною граємо так-клавіша (я- корг па500+труба)+(дружина-тамбурін+акустична гітара). Файно виходить. Доречі- 80% сучасних речей граю на клавіші, без фанер, цеж який кайф коли граєш у своїй тональності та стільки, скільки треба.

Привіт Всім!!! Я хоч фанат живого виконання - скажу чесно НІ ( тим складом музикантів з якими мені приходиться працювати), бо все залежить від замоника і вмісту його гаманця ( про це вже писали).

В основному в нас 50 на 50, народні в живу ( під клавір ), естрада "Асус".  Хоч як би  платили 3800 - 4000 гр. шість музикантів йшли би  грати ( є з ким і є з чим), а так нажаль  чекаєм кращих часів ( може хто дочекає).

 

ЦЕ НЕ РЕКЛАМА!!!!  Можна  і так  http://www.youtube.com/watch?v=IJbflVe-npA  але нажаль замовників  мало!!!!  Лиш  в колі друзів і  однодумців.

Не думаю що тема приречена. Особисто я, якщо зберу колектив, то так і збираюсь робити. Коли хто каже про публіку, то мені навіть дивно. Це не публіка звикла, це комплекс музикантів.  І ще... Без образи, але під автоакомпонемент, це неживо. В мене від нього блювотний рефлекс. Хотів  щоб мене вірно зрозуміли. Я дома граю під "цикалку" Alesis SR-16 яку годину, не більше. Без ентузіазму, чисто як під метроном. Хоча кажу, це все за гроші доводиться йти на компроміс з собою. За них доводилось вже в 70-ті терпіти - в кабаках грав вже тоді "галіму попсу". І коли мені запропонували йти в кабак за дуже добрі гроші, то я вибрав свою "контору" і "фірму" в репертуарі.  І не шкодую по нині. Та ж історія була з запрошеннями  в філармонічні колективи. Не пішов, бо треба було грати програму затверджену обкомом партії. Хто старший той знає про що я, хто молодший, тому може і не поясниш. Так що на сьогоднішній день нема ніяких перепон в творчості. http://www.youtube.com/watch?v=0bx6exyrGdU&feature=related 

Справа в тому, що публіка на самому ділі хоче бачити і чути роботу музикантів, як вони викладуються на всі 100, а не як кривляються та ніби щось дограють під фанеру. Звичайно вся суть у гонорарі-  які гроші- така і музика. І не потрібно грішити, кажучи що народ вимагає фонограмм(звичайно є одиниці-смола, або достоєвські,їх не рахуємо), чи точного звучання тієї чи іншої пісні, повторююсь-народ хоче бачити-чути першокласну роботу.

Тож бажаю всім великих гонорарів та кайфової роботи.

Хіба заробляння грошей це комплес? Та ми і так в вічних пошуках!!! В пошуках хорошого колективу, репертуару, інструменту, апаратури і т.д. Не спорю - щоб добитись чогось треба втратитись, але тягати в перевоз дорогі апарати ( щоб звучало) і шість чоловік, з якими вуйко незнає що робити, як треба перкуску дати і в результаті грати за майонез -  то неє мудро. А бо я дурний, а бо мені пороблено?  Як кажуть: " Нема гаму - нема пу....!!!, або берем бутерброди і "" С ПЕСНЕЙ ПО ЖИЗНИ.....!!!!"

На 200 людей перекуски вистачить,  а на 6 музикантів забракне?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти