Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?
Чи використовуєте ви при озвученні свого колективу МОНІТОРИ?

як для мене монітори потрібні для того щоб чути що співаєш,або граєш(гучність,тембр,інтонація)

Дуже точно сказано і просто, як все геніальне!

Монітори - дуже помічна річ у випадках, коли кожен учасник колективу хоче звучати голосніше від решти. Без моніторів це призводить до викручених/виведених до максимуму регуляторів Gain/Volume, а з персональними моніторами кожному учаснику готується власний мікс, де він найголосніший :). На портали йде нормальний мікс, всі задоволені :) ....

Монітор потрібен. Особливо в тих випадках коли господарі розмістили Вас далеко від того місця де потрібно багато звуку (акустичних систем). Нажаль випадки бувають. Якщо його вам не потрібно (просто вдало розмістились на місці), то примінити іще одну колонку завжди зможете. В мене були випадки, коли столи в середині будівлі, а танц майданчик назовні. От тоді й монітор рятував.

Після прочитаного зробив висновок, кожен використовує монітор так, як приспособився, топто схоже, але по свому.  Правильне його використання може часто залежати не тільки від розміщення основних АС, їх кількості, але й самого апарату. 

Що до мп3, - не все записане в цей формат звучить після декодування корректно (чути на слух). Можливо деякі муз інструменти свої семпли зберігають не тількі в цифрі а також намагаються їх стиснути чи урізати. Тож при запису вони можуть солідно втрачати. Питання це хитре, бо часто залежить від аналогової частини програвача - інструмента та потребує дослідження. Тут потрібно довіряти вухам, порівнювати. Зато з аналоговими інструментами, гадаю, проблем нема, - не самограй!.

Ставлю простий гiтарний комбiк CORT напроти вуха i не треба нiяких звукорежисерiв щоб регулювати звук i не рвати горлянку. А взагалi кому як. Я з монiтором спiваю i отримую задоволення.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти