Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Роблю семпли на заказ для Korg
Роблю семпли на заказ для Korg
Пояснення: беруть сопілку, і записують кожну ноту через микрофон у wav формат!!!!!!!

>>Пояснення: беруть сопілку, і записують кожну ноту через микрофон у wav формат!!!!!!!

От нарешті - просто, доступно, зрозуміло, детально та вичерпно...

беруть сопілку, і записують кожну ноту через микрофон у wav формат!!!!!!!

А чим же твої семпли відрізняються, чим вони краще за інші бібліотеки семплів тієї самої сопілки?

Коля ( лабухнік ), я тебе знаю не один рік, хочеш ображайся на мене ,а  хочеш ні  справа твоя, але я вирішив де що тобі написати ..  Бо вже немає сили це читати....
Я  читаю цю тему  і мені соромно за тебе так, як я тебе знаю.. 

Що ти граешся в детский сад -- напиши  людям те, що від тебе  питають чітко і ясно... поясни.. розясни .що ти робиш і як за що будеш брати гроші і як  будеш відповідати за погану роботу... Ти що думаєш що тут дурачки зібралися , які нічого не розуміють  і не знають , один Коля самий розумний на весь нет....  
 Дам тобі пораду  ----- або дай людям правильне пояснення  того,що  ти людям пропонуєш  купити.. (непонятно що.....), або закрий цю тему на  взагалі.... і не морочи людям голову..

Зрозумій і хлопців правильно, за що вони будуть платити тобі гроші, мягко  кажучи , за те що ти якоби по ноті переробляєш і незнати як..... і що десь там вуйко чи ще хтось тобі щось подув чи скинув на почту (якщо ти не обманюєш).

Ти доросла людина і маєш давати чітку і обгунтовану  інформацію стосовно того, що ти пропонуєш, на скільки твоя робота буде відповідати технічним, звукомим ( характеристикам) якісним та іншим вимогам, властивостям , і яку ти будеш нести відповідальність , у випадку неналежного або не  такого професійного рівня (якого ти так тут рекламуєш)  наданої послуги зробленої семпла чи ще щось , або якість буде гірша ніж люди на це розраховують.....

Постав людей на своє місце ( ти купуєш у них семпли), платиш гроші , а сам не знаеш що воно таке , можливо у них давно це валяється десь в архівах або  такий рівень  сепла їх взагалі не влаштовує...., і як така робота їм не потрібна... це зрозумій...

(ти тут як Зеленский у 95 кварталі)...  

Ти хочеш брати гроші? Дай чітке розяснення... або допобачення... не роби з себе великого профі і розумного..

Мені семплів не треба...ти знаеш

Я думаю, що те що я тобі написав тут так думають багато хто.............
Прошу вибачення  якщо щось не так і за помилки(можливо в тексті),,

З повагою до всіх форумчан Паша.
 

Паша чого ти лізеш  сюда, і не посвоєму профелю,тиж в цьому чистий 0

Колю, краще закривай тему. Ти зараз заплачеш, впадеш на підлогу і засоваєш ногами від того, що цей невдячний світ тебе не розуміє :))

я ж ціну не вказав!!! бо я хотів робити не загроші !!тема закрыта

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти