Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як перезвучити баян чи акордеон?
Як перезвучити баян чи акордеон?

Зголосіться хто і як це робить? Я особисто пробував по різному, зараз користуюсь AKG C-418 "прищепка".

що ти маєш на увазі - перезвучити ?

Думаю що йдеться про бездротовий варіант.

Йдеться про варіанти підсилення звуку інструменту за допомогою, для прикладу, мікрофона. Хто яким користується (якщо такі є) і які його враження.

http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=83345

Ростику, дякую за уважність, але на тому форумі  всі ці варіанти або задорогі, або ніякі. Випробовував варіанти і з п"єзо, і з мікрофонами МКЄ - це не варто. Тому користуюся зараз АКG. Думав, що ще хтось ще має певні напрацювання у цьому питанні.

Але ж він для ударних інструментів :) . Озвучуєте одним чи двома? Як він вам взагалі? Чи розглядали даний варіант: Beyerdynamic OPUS 86? Я теж довго морочу собі голову над даним питанням, так толком і не вибрав нічого.
Дане питання і справді підняте на кількох форумах НО - нема можливості пощупати варіанти котрі пропонують, приходиться купляти кота в мішку.

Підзвучую двома С418 (один на праву, другий на ліву бо граю двома руками), звичайно, що хотілося б на праву два. Вибрав ці, бо мав можливість їх випробувати. Гайдамаки на праву чіпляють 2 Beyerdynamic OPUS 86 - один зверху, другий знизу - так краще визвучується весь діапазон. Така вже в цього інструмента конструкція - тут звук виходить не з однієї дірки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти