Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Peavey SP2?
Peavey SP2?

Хто працював на даній акустиці? Що можете сказати...

Недорога бюджетна акустика. Хоч там і стоять BW, але це далеко не ті динаміки що зробили в свій час імідж цій фірмі. Майже ніде не вказано їхню потужність RMS, а вона 350watts, що доволі скромно. Єдиний плюс що до Чорної Вдови є готові ремкомплекти, але ціна їх майже в ціну динаміка. Драйвера теж скромненькі хоч і 60watts RMS , але на 2" котушці. Корпуси з фанери балтійської берези, що за відсутністю якого визначного звучання не тішить. Комутація традиційна по-півішному - з кросовером, а також бі-амп. Діапазон 54 Hz to 17 kHz. Без сабів буде сумненько. Десь так. 

Чому ж на багатьох сайтах якраз вказана потужність колонки 500 watts RMS. Може хтось знає, яка іменно модель динаміка стоїть в цій колонці?

Ти хочеш себе переконати з чиєюсь допомогою,що вони те ,що треба  ?- Ні ... Добрі ,з відносно нових і  доступних,це - серії  UL(Англія), Impulse, QW( США)

Динамік: 15 inch BWX Black Widow 4 inch voice coil woofer  . Потужність такой 500Watts. Я помилився, вибачаюсь. От чуйку пишуть мало не на кожному сайті іншу.

15 inch BWX Black Widow 4 inch voice coil woofer 

Це я бачив на багатьох сайтах, просто у Півейних каталогах, динаміки всі називаються всі якось інакше, тому і питав..

"Діапазон 54 Hz to 17 kHz. "- головне щоб була гарна середина, а бас завжди можна буде виправити сабом

Альтернативи даній колонці за такі гроші знайти не можу, напевно її просто нема!

зроблю невечке порівння на рахунок частотки:

Electro-Voice TX1152  Частотный диапазон (-10 дБ): 40 - 20 000 Гц.

Вроді якби частотний діапазон на грані фантастики, мрія кожного. Але всі хто її мають, всім сильно бракує баса на вулиці. А відповідь проста- Частотный диапазон (-3 дБ): 55 - 20 000 Гц

Peavey SP2 - 54 Hz to 17kHz +/- 3 db. Тобто частота цієї колонки така сама як у вищевказаної войсової колонки. Напевно  Півей коли створював колонку, ще прийоми маркетингу не знав))))

Сергій, дуже вірно підмічено - за такі гроші. Тобто порівнювати з дорожчими нема сенсу. Але в цій ціновій категорії вся акустика звучить приблизно однаково. Найкраще купляти "на виріст". Тобто якщо маєте бажання на що краще, то відразу купуйте. Бо при переходах на дорожче завжди йдуть фінансові втрати і деколи значні. Peavey нерозкручений у нас бренд. Яка якість сучасних їхніх виробів не скажу. Колеги мають гітарні голову RockMaster, комб Classic50 і басовий кабінет TXF410, то все дуже добре. Правда всі девайси ще made in USA. Судячи по кількості продаж на Ebay.com, то серія SP2 досить популярна. Хоча це може слугувати і сигналом того що чимось і не влаштовує власників.

Колись я теж звернув увагу на Peavey. Говорю чесно - не чув.Тому всі решта роздуми фактично більш теоретичні.

   Якщо я не помиляюсь дана компанія розпочала з гітарних кабінетів та підсилювачів (досить хороших) , а на разі виготовляє і пульти, і РА акустику і комбіки, і гітари , і процесори як вокальні так і акустичні, і мікрофони, і окремо комплекти ,а ля карооке,........  Багатогранність компанії - не найкращий показник.Серйозні бренди не розпорошують сили у всіх напрямках, а працюють в якомусь певному одному.

   По SP2 ніби наближають до "серйозного" класу акустики забезпечуючи Бі амп, але в цей же час я не знайшов можливості підвісу. Під інсталяції та побудови деяких кластерів вже стає не зручно.  Та й як на мене, для такого класу  Бі амп швидше "понти " ніж необхідність.Дана серія не має можливості змінювати кут розкриття драйвера.

  Ще одне суттєве питання - сервісної підтримки. Peavey у нас не дуже розповсюджений, тому при проблемах - з ремкомплектами буде туговато......

  І акустику крутіших брендів легше буде продати, при певних ситуаціях , та й в ціні вона не дуже падає з часом.

Хоча однозначно б хотілось "помацати" та послухати.

 

А порівнювати з TX1152....... все ж таки підхіт електровоза трохи грунтовніший, як на мене (єдине що особисто мене бісить - ручки у даної серії..... :( )

Висновок "Тобто частота цієї колонки така сама як у вищевказаної войсової колонки".............

По низу можу ще погодитись  Що 55Гц, що 54 - згідний !   Но по верху   де 17 кГц, а де 20 кГц   я таки думаю це відчутна різниця. А то що там є 20ка  можу повірити бо порівнював з своїми TX2152 то 1152 звучать вище.

Ну і для вулиці в даній серії є спеціально сабік ТХ1181 , який розроблений якраз для таких ситуацій , має пасивний фільтр і досить класно працює в парі з сателітом.

Вулиця однозначно хоче інших потужностей для хорошого звуку ніж приміщення.Тому є два варіанти універсальної акустик:

1. Тягати акустику потужню, щоб хватило для вулиці , і працювати "на кочумі" в залі

2  Або працювати на сателіті з не дуже великою потужністю для залу , і підсилювати сабом , для вулиці.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти