Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Гала-концерт-фестиваль переможців конкурсів "Запусти"
Гала-концерт-фестиваль переможців конкурсів "Запусти"

Романе, про телебачення.

1. В телезйомці використовуються фонограми +1. Судячи з поданих на конкурс робіт, якість їх досить різнобарвна (м'яко кажучи). І якщо конкурсант подав на конкурс роботу в поганій якості, шансів на те, щі він її перепише начисто, небагато. Вже сам факт розміщення на конкурсі неякісного запису - неповага до конкурсу.

2. Авторські права. Жодне телебачення не пропустить вокальне виконання під мінусовку популярної пісні, часто просто скачаної з інтернету без погодження з автором чи виконавцем.

P.S.: За свої обидві речі я не переживаю - вони авторські і якісно записані; а в разі проблем можуть бути і переписані. Переживаю за те, що в зв'язку з п. 1 і 2 для телезйомки просто не буде кворуму :)))

Слушна думка. Тоді конкурсанти будуть змагатися в троьх номінаціях - народна пісня, авторська пісня дитяча пісня. Дитяча може бути і народна і авторська в одній номінації.

Ну я собі так надумав.

РокМейстер, респект! Все вірно. 100%. Може висловлюсь різко, але більшість робіт це фактично "спів в безкоштовному караоке-клубі". Їх і в рекордингову компанію не даш, і на ТБ не використаєш, і в ротацію на радіо не візьмуть. P.S. А от завдяки конкурсу дізнався що пісня "Холодний слід", яка щоденно звучить на "FM Галичина", виконується Юрієм Шико. Це справжній результат заняття музикою.

Ідея щодо ГАЛА-концерту дуже приваблива!!! :)  

Хотілося б віртуальних героїв почути і побачити в житті!:)

Вітаю Всіх!

Щось затихла ця тема, хоча, як на мене, вона досить перспективна, і як кажуть уже НА ЧАСІ!

Та й модератори і адміністратори сайту щось нічого не хочуть сказати ;).

А запрошувати на Гала-концерт уже є кого: один з переможців Першого тестового конкурсу (якось мав час, згадав і переглянув попередні конкурси),  якого я нарешті упізнав, зараз відомий на ЦІЛУ  УКРАЇНУ, - звичайно я маю на увазі львів’янина Володимира Окілка.

Отже, перспективи у сьогоднішніх та майбутніх Конкурсантів - ВЕЛИЧЕЗНІ.

Дякую пану Роману за його починання і працюймо разом надалі - є результат!!!

Думаймо і висловлюймося про Гала-концерт-фестиваль!!!

Усім успіхів!!!

Вітаю пана Романа із завершенням Конкурсу.

Маємо подвійних переможців аж у трьох категоріях.

УРА!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти