Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Комерційні оголошення. Неосвіченість чи зверхність?
Комерційні оголошення. Неосвіченість чи зверхність?

Не стримався щоб не написати цей топік.  Читаючи комерційні оголошення в "продажному" розділі не раз виникають досить суперечливі думки і відчуття.Чи то автори вже такі необізнані, чи про себе дуже високої думки. Таке враження що голодний рік і ніхто немає на чому працювати. І тут на допомогу пригніченим музикантам приходять ВОНИ - рятівники/продавці. Правда читаючи ці, часом короткі, куці, неінформативні оголошення, не можу збагнути за кого мають музичну спільноту порталу ці "рятувальники". Часто мало не головний аргумент це походження товару. "Прибув з Голандії..., щойно зі Штатів, привезли з Німеччини!" Скажіть, яке воно має значення?  Серед досвідчених музикантів завжди є розуміння того що краще купувати в продавця який користувався який час інструментом, чи приладом. Тобто якою мірою безвідмовність в роботі вже перевірена. А то "геніально" прописують:"... мінідиск на Україні не використовувався (!!!)  хіба що, коли приїхав, то пройшов провірку чи працює".  Тобто жодної гарантії нема що можуть бути які скриті дефекти. Нагадує совково-рагульські авто-оголошення: "Без пробігу дорогами СНД!"  Замість того щоб подати посилання на сайт виробника, де подані докладно всі характеристики, продавці подають вибірково самі "аргументовані", часто-густо і такі що не відповідають дійсності. Замість того щоб вказати стан виставленого на продажу інструменту чи приладу, комплектнісь, вказують лише номер телефону. Це так ніби ми всі тут гинемо і пропадаємо без усіх цих підсилювачів, "калонок", "сінтезаторів".  Скажу відверто: Панове, зараз СТІЛЬКИ понастягували інструментів і обладнання, що стане ще на дві-три таких наявних "армії лабухів" України.  Багато хто і полишив спроби продати непотрібний інструмент, чи яку техніку, бо нема вже кому. Як підтвердження цього факту, це поодинокі оголошення з бажання придбати конкретні і не інші інструменти, чи прилади. Так що панове-продавці годі створювати оголошення в такому зверхньому тоні. Нема ніякої біди з придбанням. Поважайте покупців, подавайте об'єктивну і конкретну інформацію. Не приписуйте ніякої особливої "хорошості" там, де її і не може бути. Скажімо який добрий звук може бути з продукції Соунд Кінг, чи з іншого дешевого мотлоху. Пора зрозуміти що музінструменти не всі для професійної праці. Є для навчання і освоєння азів. Ніякі виробники не класифікують інтерактивні робочі станції (самограйки) до класу професійних інструментів.  Звукопідсилювальна апаратура не вся для професійного озвучення. Те що може підсилювати звук на шкільній лінійці не обо'язково підійде на банкеті чи весіллі. Давайте виходити з цієї дрімучості.

Ще хочу додати про не об"єктивність поданої інформації в оголошенні і при розмові по телефону. Напр." розумний торг " , коли уточнюєш ціну по телефону , то виявляється що вона вже завишина чим вказана в оголошені і т. д.... Хлопаки не вже Вам мало спілкування на форумі і ще треба по телефону... 

Дуже потрібна тема п. Ігоре повністю вас підтримую в цьому питані і ще рахую що нанашому сайті (форумі) взагалі дуже багато хамства , надмінності і відвертої агресії , всетаки толерантішими треба нам бути панове , чи я неправий?А з недобросовісними продацями взагалі потрібно боротись жорстко і безапеляційно ,сам пару раз попікся і нехочеться щоб хтось повторяв мої помилки......Пропуную створити щось нарахунок чорного списку недобросовісних продавців , щоб люди заходили читали і робили висновким з ким варто працювати а з ким ні ,Особливо гострою ця проблема є для починаючих музикантів . в яких ще немає власного досвіду і їм легко "розказати "... то ці люди ( початківці) є просто золотою жилою для таких "горе" підприємців в планні зливання різного мотлоху за хорошу ціну

В тім то і річ, Богдане. Це явище старе як "бойків світ". Ну я "стріляний горобець", але є багато починаючих, які і стають "жертвами". Тому потрібно вимагати повнішу інформацію про виставлені інструменти і обладнання. І старатись зробити так щоб виставляння оголошень без зазначеної ціни було б ознакою поганого тону. Як не як це портал музикантів, а не інтернет-сторінка "купи-продай". Думаю все в наших силах.

 п.Ігоре Гарвас Вам респект за тему! Мене абсолютно дивує те,що починаючі музиканти мовчать-звучить порада професійної та компетентної людини(без лестощів!).Зараз обладнання-"греблю гати!",не "совєтскіє врємєна"!Значить,то їхні проблеми!
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти