Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Презентація нової доступної серії акустики Electro-Voice Live-X ..... в ДРОГОБИЧІ !!!!!!!!!!!!!
Презентація нової доступної серії акустики Electro-Voice Live-X ..... в ДРОГОБИЧІ !!!!!!!!!!!!!

Шановні колеги !!!!!! 

Радий повідомити, буквально вчора прийшло підтвердження про проведення презентаці - семінару в м.Дрогобичі від офіційного ділера Electro-Voice Україна.

Думаю багато хто вже помітив нову серію Live-X в модельному ряді EV , яка була представлена світові буквально в січні місяці, на виставці NAMM-2011.Тим більше ,що ціна на цю серію досить СМАЧНА !!!!!! Але так ,як серія дуже "свіжа" - відгуків, оцінок, вражень ще на форумах по ній практично нема.  Мені вдалось домовитись, про фактично першу масштабну, презентацію даної серії в Україні .Отже:

17 травня у вівторок, в приміщенні міського Будинку Культури, тепер вже НАРОДНОГО ДОМУ (поряд з головним корпусом педуніверситету)   в 12.00  розпочнеться презентація тест-драйв нової серії акустики Electro-Voice Live-X ( http://www.electrovoice.com/livex/products.php?lang=eng ). Буде представлено весь модельний ряд серії Live-X ,як пасив так і активні кабінети, популярні моделі  ZX1, SB122, ZX4, ZX5, TX2152, TX1182, TX1152, TX1122 ,підсилювачі серії Q, та декілька моделей інсталяційної серії EVID. Буде можливість порівняти звучання різних серій  та конфігурацій в реальних умовах ( чого на виставках зробити не реально ).Також буде можливість "попробувати "  та порівняти пульти Dynacord PowerMate та Dynacord PowerMate3. Плануеться поставити "клавішу" , щоб була можливість попробувати попрацювати на даній акустиці.Проводитиме презентацію представник офіційного ділера Electro-Voice в Україні. Основа задуму провести даний захід в форматі живого діалогу, а не рекламного показу.

Вхід безкоштовний - по нашому ХАЛЯВА !!!!!!!!!

І саме СМАЧНЕ - ділер декларує про можливість закупки обладнання, яке буде виставлятись, з 20% ЗНИЖКОЮ !!!!!!!!!!!

Так, що панове  ЛАСКАВО ПРОСИМО в Дрогобич у вівторок 17 травня.

Якщо когось цікавить більш детальна інформація телефонуйте 097 435 00 88.

Прохання по максимуму передати цю інформацію колегам. Фактично від кількості участників буде залежати доцільність проведення подібних акцій по інших брендах..........

На скільки я знаю, це перша подія такого масштабу в м. Дрогобичі, гріх не піти!) Роман, респект за організацію!

Щей заодно зустрітися можна всім та побалакати про те про се!

Було б добре, якби дилер виставив прайс, до презентації, по яких то цінах то буде все продаватись... Зразу стало б ясно, чи варто їхати!!

>>Було б добре, якби дилер виставив прайс, до презентації, по яких то цінах то буде все продаватись... Зразу стало б ясно, чи варто їхати!!

А просто поїхати для спілкування чи для розширення кругозору не айс?

на роботу треба йти, гроші заробляти)))) "Заманити" можна тільки цінами!!! 

Та вже не будьмо такими меркантильними :) Хоча мене робота тупо не відпустить :) Я б поїхав, хоч я і не прокатник та не інсталятор...

Піти варто в любому випадку! А щодо ціни, то на скільки мене проінформував Роман, 2 сателіта 12" + 2 саби 18" буде коштувати в районі 17000 грн. Для Електо-войса це не ціна! Щодо іншого, думаю Роман зреагує і проінформує.

Краще раз почути. Це неоціненна інфа, яка все одно рано чи пізно спрацює і окупиться. А читати викладки на рекламних буклетах, сайтах виробників про звучання музінструментів, чи прообладнання подібне до сексу по телефоні. Може невдале порівняння, але десь так.

Панове ! Фактично захід не планувався як " тупо комерційний " проект !!!!!! Тому ніяких цін я й не виставляв.

Хоча, якщо когось цікавить продукція EV - дзвоніть !!!!! Думаю зможу запропонувати дуже хороші ціни !!!!!!!  ( Це вже на правах реклами :)     )

Основа - можливість "пощупати", порівняти  з іншими серіями, попробувати поспівати в новинку , якій буквально декілька місяців !!!!!!!

Ніякий каталоги, графіки, фотографії не замінять враження від "живого" тесту !!!!!!!!

Скажу чесно -  сам чув лише активний сабвуфер з цієї лінійки,  звучить досить пристойно, а дизайн сподобався навіть більше ніж у мого Tour-Xа !!!!!

Та й підбір продуктів орієнтований іменно на музикантів , а не для прокатчиків. За останні 10 років відвідувань виставок та семінарів, я не зустрічав можливостей  "поюзати" і порівняти ОДНОЧАСНО декілька "БЮДЖЕТНИХ" серій.В основному дають пробувати одну серію ( щоб склалось максимально позитивне враження про неї ).

Ділерська знижка - взагалі виникла спонтанно, щоб прийшлось менше техніки представникам везти назад.

Хоча останні офіційні роздрібні ціни EV від 01.03.2011  можу викласти :

Live-X актив

ELX112P 1x12"/1.5" compression driver 2-Way active Speaker   € 718,80 ELX115P 1x15"/1.5" compression driver 2-Way active Speaker   € 838,80 ELX118P 1x18" active Subwoofer  

€ 958,80

Пасив

ELX112 1x12"/1.5" compression driver 2-Way;  94 dB, 250 W cont. € 358,80 ELX115 1x15"/1.5" compression driver 2-Way;  95 dB, 400 W cont. € 478,80 ELX215 2x15"/1.5" compression driver 2-Way;  96 dB, 600 W cont. € 718,80 ELX118 1x18" Subwoofer 1600 W peak;             96 dB, 400 W cont.  

€ 598,80

А ще відмінусуйте декларовані 20 %............

І просто для порівняння ( щоб мати уявлення що ціни дійсно СМАЧНІ на цю серію) ціни приблизних аналогів серії

Tour-X Series пасив

TX1122 1 x 12" 2-Way Fullrange, 97 dB, 500 W cont.   € 724,80 TX1152 1 x 15" 2-Way Fullrange, 100 dB, 500 W cont   € 788,40 TX2152 2 x 15" 2-Way Fullrange, 102 dB, 1000 W cont.   € 1 401,60 TX1181 1 x 18" Subwoofer, 100 dB, 500 W cont.   € 787,20

І відповідно в Дрогобичі можна буде послухати ці ж  серії, та не тільки, і порівняти відношення ціна-якість, яка серія  варта ,більшої уваги  музикантів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти