Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть з кресленнями для колонок!
Допоможіть з кресленнями для колонок!

Привіт всім, хочу зробити колонки( кубіки), не знаю розмірів. В мене 400 вт динаміки ( Біла Церква ), вінницькі піщалкии по 40 вт, і рупори по 80 вт. Буду вдячний якщо хтось мені вишле по почті igorko03@ukr.net  ,  або тут, якісь приблизні, можна точні розміри.  Наперед вдячний!!!

З таким підходом вийдуть "шпаківні", а не акустичні системи. Почитайте хоча б тут кілька тем, щоб знати, яке в Вас далеке розуміння в даному питанні: http://www.vegalab.ru/forum/forumdisplay.php/58-Профессиональное-оборудование-звук-свет. 

Виготовлення хорошої акустики досить складна процедура і розвивалась в період суцільного дефіциту, малого асортимента акустики, і дороговизною "фірми" в часи застою та 90-х.В даний період не бачу змісту самому будувати "шпаківні". Купа часу та грошей на комплектуючі при виготовленні.При теперішньому асортименті фактично доложивши "пару гривень" можна взяти  "вираховану" максимально збалансовану акустику, наприклад SKV  чи, той же MAG, є й "китай" пристойний на мінімальних цінах.І повірте вона буде звучати набагато рівніше ніж "самопал".

Корпус виготовляється під конкретний динамік ( по літражу, резонансній частоті, типу акустики ....  )

Пізніше ще й настроюється корпус фазоінвертором в резонанс з динаміком ( що в домашніх умовах, без певного обладнання та знань електротехніки  теж не просто )

Також розрахунок та вибір типу фільтру в залежності в АЧХ динаміка та драйвера, його виготовлення (мовчу про намотку катушок певних зарактеристик ).......

При одиничних виготовленнях даний процес себе не оправдовує себе навіть на фірмових динаміках!!!!!!!!!!!! По собівартості та затраченому часі вийде на ціну готового кабінету..

Так що питань до звучань акустики зробленої "за кресленнями" та  конденсатором замість фільтра буде дуже багато. Тому варто задуматись чи  змість цим займатись !!!

Я в тому плані не експерт , тут є люди які по цьому питанні можуть набагато краще відповісти, але скажу , як немаєш грошей на толковий апарат роби "на воко" думаю гірше небуде...

Хочеться допомогти п.Ігорю Борику,але абсолютно згоден з п.Романом.Повірте старшим музикантам.Я  це все пройшов,коли дійсно був тотальний дефіцит в часи "застою"навіть на фірмові струни,не кажучи про акустику.Колонки нам робив хлопець з м.Дубно,але це все у нього було поставлено,як кажуть,"на конвеєр".В тому він в "своїй сфері розбирався",обтягував колонки шинеллю.Рівненська область (музиканти) ,як кажуть,"кормилися" в нього,бо "совєтскій апарат"-нікуди.Продайте динаміки,докладіть "пару гривень"і купите більш-менш акустику."Шкурка вичинки не стоїть".Якщо у Вас п.Ігоре Борик немає досвіду по виготовленню самопальних колонок(не ображайтесь,    мені хочеться Вам по -дружньому допомогти).Мені, здається,що потратите ще гроші,а що вийде..?.Вибір за Вами ,п.Ігоре Борик.Удачі!
 

Ігор Борик, вже як дуже так руки чешуться зайнятись "технічною творчістю", то зробіть копію АС виробника динаміка. Правда які в Вас компоненти невідомо. Бо по одній потужності і екстрасенс не вгадає марку. На 400Watt їх може бути декілька, як різних характеристик, так і діаметрів. Знайти розміри подібної акустики: http://magaudio.biz/production/loudspeaker_systems/ts_series/ts-15/  в неті не проблема. Інша справа що спарувати MAG з "піщалками" MSS (а якими? драйверами чи твіттерами? http://www.mssound.com.ua/pages/40t.htm  ) зайвий гімор. Що таке рупор на 80вт, то для мене загадка. Рупор це акустичне виконання, чи форма і вимірюється аж ніяк не потужністю а іншими характеристиками: діаметром входу, в дюймах, зовнішніми розмірами в мм, кутом поширення звукових хвиль, в градусах. Про виготовлення пасивного кросовера (фільтра, по-народному) особі без знань, розуміння і навичок, говорити не приходиться.

Ігор Борик, зібрався робити колонки, роби.  Подивися на любі пачки які тобі подобаються , навідь на фотографії, і роби "на око" , як пише  bodja lykovskij,  всерівно там тьма ньюансів при виготовленні, що навідь супер-розміри  не допоможуть.  

       Та все-таки прислухайся до порад хлопців, купи готові колонки,  тепер же все є і на любі гроші.

ошу вибачити не рупор, а драйвер, дякую за поради, обовязково прислухаюсь, зроблю висновки!!!

Я як робив собі сам колонки без ніяких креслень "на воко", то назад більше грали ніж на перед.У Львові в кінотеатрі Довженка є чоловік-робить корпуса ,вираховує літраж по потужності динаміка і тіпа того,візьму в колеги його номер і напишу тут вам

Питання, можливо хто пробував! -Що дасть великий діаметр труби фазоінвертора!Або довжина труби?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти