Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » До всіх працюючих колетивів. Віддавання "накладних" замовлень.
До всіх працюючих колетивів. Віддавання "накладних" замовлень.

Доброго здоров"я Всім!!! Вже скоро почнеться наша робота і виникнуть різні  " виробничі " питання, одне з яких  "весільні  накладки" . Хотілось почути думку Всіх працюючих колективів, як вирішується питання з віддаваням " наладок"  - брати, чи не брати плату за презентовану халтуру. і друге - як впливає на імідж вашого колективу віддавання накладок в " .....чужі, добрі руки...". Пишіть!!!

В якому розумінні "ВІДДАВАННЯ"?

Якщо дати клієнтові номер телефону іншого колективу, і сказати, що "Файно хлопці грають", то одне, а якщо взяти замовлення на свій колектив, і відіслати на весілля інший, то вже зовсім різні речі.

Другий варіант я взагалі не сприймаю!

Вибачте, щось " ящик" глючить. З другим ясно. А як пливає на імідж колективу така " благодійність", чи буває " хліб відданим" від музикантів, і чи не втрачається повага замовників до вас при любих результатах  ( як добрих так і негативних ) колетиву , якого вирекомендували

Потрібна ця, хоч і делікатна, але актуальна тема. Тут купа нюансів. Наприклад, одне віддати, чи запропонувати замовлення в маленькому містечку, де всі "конкуренти" - колєги, з котрими не раз п'ється чарка. Інша справа великий мегаполіс, чи просто більше місто. Ті стосунки між музикантами що були колись поповнились ще однією формою - віртуальними знайомствами. Суджу по собі, бо маю доволі їх багато з усіх-усюд. Брати чи не брати...? На це питання однозначної відповіді в людей вихованих в дусі совдепівського колективізму бути не може. Молодше покоління, вже інші - виховувались в умовах ринкової економіки. Що ж до себе... Ми платили відсотки за надані роботи як і вдасникам закладів, так і посередницьким агенціям. Тобто я в цьому кєрунку відношуся спокійно  до "відкату" і вважаю це елементом бізнесу, не більше. За плату нікому не пропонували, бо в останній час і не було накладок. Як впливає на імідж? Тут теж неоднозначно. Якщо велике місто, то й з замовниками можете більше ніколи не зустрітись. В менших "територіях" може й має яке значення. Але на мою суб'єктивну думку погіршити імідж в нас час доволі проблематично. Всі досить швидко забувають що добро, що зло. IMHO.

Шановний користувач SHARIK! У Вас так багато весіль,що можна "здати"?Але віддавайте "халтури" в добрі руки,тобто знайомим музикантам. На рахунок грошей-не знаю.Якщо вже такий "комерційний" проект,то я би випив по 100 грам із знайомими музикантами,яких Ви знаєте.Мені здається.що все по -дружньому"здається"-(каламбур!)

Василь, от ціни за які працюють музиканти мабудь "недружні" для замовників. Йдеться про доволі серйозні винагороди, а зводити все до 100г., хоч і в хорошій компанії не варто. Я до того що говорим про роботу, а не про пиятику.

Да яка там пиятика-це гумор із моєї сторони.Ну і скільки "коштує" "здача"?
 

п. Василь питання про кількість "халтур" в мене приватного характеру, на пишіть мені в "лічку" я вам відпишу. Друге, в мне на жаль, не так багато друзів - музикантів, яким можна віддати за "сто грам" замовлення і надіятись на взаємність. Третє. Ящо вже вимоги  часу заставляють  нас платити, то мушу знати знати , який відсоток я віддаю і мати як найточнішу інформацію про замолення і тоді вже самому вирішувати йти, чи не йти. А то дісно можна віддати "халтуру"  за " сто грам, взяти за " сто грам" і відіграти за " сто грам".

Напишіть хтось конкретно, хто що башляє, хоч відсотковому еквіваленті, ніхто ж ве вимагає відкривати комерційну тайну. Просто вже є інформація що " ділові люди починають піднімати копійку " на цім. Страшно робиться!!! Я розумію , що не ма ніц задурно, але ділити  "вигідні і не вигідні халтури" , здам " лохам на відпахають" - це вже край!!!  

SHARIK, все вірно Ви висвітлюєте. Платимо 10%, якщо робота з агенції. Самі їх просимо допомогти з замовленнями. З власниками закладів теж та цифра. Правда вони пропонували роботу самі, а не ми до них "на поклін" йшли. Але ці речі це все індивідуальне і за правило, чи взірець братись аж ніяк не можуть.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти