Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » До всіх працюючих колетивів. Віддавання "накладних" замовлень.
До всіх працюючих колетивів. Віддавання "накладних" замовлень.

п. Ігор дякую за інформацю, буду хоч приблизно орієтуватись.Бо в нас агенцій не має, все більше приходиться надіятись на порядність і чесне слово і причому може де кому і вперше.  Я  не женусь за над прибутками, але не хочу бути дурником. Якщо до мене відносяться нормально, то і я буду лояльним. Якщо навпаки - значить платити буду тією ж монетою!!! Приєднуйтесь до теми!!!! 

В мене коли зявляється накладка даю телефони знайомих музикантів, які по ціні беруть так само як ми і по рівню не гірші. Ніколи не рекомендую гурти які не чув ніразу хоча і знаю їх, щоб потім не червоніти. Ніколи ще не брав плату за те що "скинув хвлтуру" - а що мені шкода, я вже ітак зайнятий на то число, хай собі хлопці пограють тай шось зароблять!

Було в нас таке діло.Знайомий музикант умудрився взяти 2 весілля.Відповідно попросив відлабати ,попередивши тільки батьків молодят.І більше в житті такого не буду робити.Першим зайшов староста,і виліпився на нас як баран на ворота,потім молодята.Одним словом ціле весілля молода пара взагалі не підходила,та й я їх розумію-домовлялися за шось одне,а приїхало друге.А в кінці весілля пяний тато молодого сказав,"Я вам ВО(дулю) заплачу ,я давав завдаток другому.І такі то пироги.А  якшо є такі накладки,то той хто скидає мусить звести з молодими,шоб потім не було таких нюансів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти