Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підключення мікрофона до синтезатора
Підключення мікрофона до синтезатора
Якщо фірми-виробники придумали таку функцію, значить це комусь потрібно!Хто що може сказати про сферу використання, доцільність чи недоцільнісь даної функції по темі?

На мою субєктивну думку мікрофон в йоніці доцільно використовувати хіба що в домашніх( кімнатних) умовах , для репетицій .Адже в умовах реальної роботи на весіллі чи корпоративі ,буде дуже складно ним управляти якщо він почне поводити себе некоректно , та і в якості вихідного сигналу я невпенений...... ця опція в йоніки іде перш завсе для того щоб підняти її ціну ,тут маються на увазі самограйки.

Але повторюсь, я далекий від того щоб претендувати на роль експерта в питаннях повязаних з синтюками, тут є люди які переконаний набагато, краще розкриють це питання

В моїх двох інструментах  є ця функція (KAWAI, KETRON).В одному тільки одна обробка , в іншому дві незалежні. Надзвичайна оперативність і зручність  в користуванні ,якість теж на рівні. На халтури де 1-2 вокалісти ідеально

Звичайно якість в ямахах пср  ніяка.

В нас виникла ідея спробувати записати вокал на YAMAHA s900. Там пише в wav - формат, думаю не гірше буде,як на ноут-ці з інтегрованою звуковою картою!!!

Якщо писати на ноуті, то бажано не тільки з хорошим звукачем( ціна якого починається від 300 зелених), а й з преампом, тому на йоніці порівняно з інтегрованою картою ноута буде значно краще.

На  мій погляд ,якщо ви працюєте ,два вокаліста і більше,то краще порацювати через пульт.Ви ніколи не виставите баланс  між голосами з гармонайзера і пульта,тим більш між двума гармонайзерами ,двох різних інструментів .Це стосовно живого виконання.А що стосовно запису вокала через гармонайзер в самограї ,то краще його зовсім не писати той вокал.На мій погляд гармонайзер в самограйці,це саме перше + 200$ до ціни самого самограя."Детское баловство".Так як в DVD програвачі функція караоке.Це моя особиста думка...

На, рахунок гармонайзера згідний!!!Баловство , хор роботів мені не потрібний !!!По-моєму, в першому конкурсі вокалістів хтось подав пісню, записану на самограї з гармонайзером, думаючи що це "круто"! Для мене "круто",-записати справжній живий голос! Розумію, що це купа грошей, але все-таки!!! Спробуєм підключити Маршал Mxl 960, побачим що з цього вийде!!!
с900 напряму запише краще, ніж ноутбук, варто спробувати

>>На, рахунок гармонайзера згідний!!!Баловство , хор роботів мені не потрібний !!!...... Для мене "круто",-записати справжній живий голос!

Чергова тема ні про що або майже ні про що.

1. Не плутайте гармонайзер і вокодер.

2. Не варто принижувати гармонайзер. На самограйках під автоакомпонемент можна грати, а вже коли прилад добудує кілька правильних голосів, то то є встидно і паплюжно?

3. Окреми спеціалізований пристрій середнього класу є кращим, аніж інтегроване рішення.

4. Кожен сам застосовно до ситуації, потреб, коштів, знань, вмінь, навіювань :) вирішує чим користуватись.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти