Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть із конкурсами на весілля)))))
Допоможіть із конкурсами на весілля)))))

Топікстартер "онімів" тому,що "наїхали" на хлопця із Сарн! Про що і мова,що нема толерантності у спілкуванні.Приклад я вже наводив-то хлопець із Сарн попросив допомоги,то дівчина у якості нареченої попросила поради заспівати щось для майбутнього чоловіка-"наїхали!"Мабуть,ментальність українців...

Такі питання  як це, як намене ,виникають ,внаслідок браку досвіду і бажання  швидко досягнути, популярності (слави) , востребованості і комерційного успіху ,розуміння того що робити все і при тому якісно неможливо!!! (таке вдається хіба що справді геніям шоубізнесу), приходить з віком і досвідом.До мене таке розуміння ще не прийшло.....

 І тут я рахую  досвідченіші колеги  повинні просто і спокійно ,з висоти свого досвіду ,пояснити топікастеру що потрібно робити ,а чим займатись неварто ,щоб досягти такого бажаного успіхуІ хоч я і не настільки досвідчений щоб радити ,але свою думку скажу ))))впершу чергу треба зосередитись на виконавській майстерності , якщо ваша музика буде якісна ,цікава нестандартна то і про забави вам думати непотрібно буде..........

А принизити людину любий дурак зможе, тут розуму багато  нетреба.....от навчити важче.........

Допоможіть з конкурсами??????? Та хай спочатку подивиться на форумі, ще й тема є така, там досить популярно все написано. А то не розібравшись видає такі питання. Це просто неповага до нас(форумчан) створювати тему про допомогу, та не подивитись на форумі усі теми. Давайте я створю тему для прикладу отаку " Я підключити мікрофон у аппарратуру???" Або " Як краще підключтит мікрофон-через XLR чи через джек???" Цікаво, як мені відповідати будуть. Толерантно, зважено???

Згоден з п.Романом Співаком.А взагалі закликаю до толерантного спікування!

І всеж впринципі напевне,такі топи потрібні і емоції шановних  МЕТРІВ нашого форуму , також певну  пользу  принесуть, Адже початківці , у нашій , непростій але потрібній справі, які цілком випадково забредуть на цей топ і почитають його , деякі правельні висновки для себе зроблять ...і свій шоубізнес вже будуть будувати трішки поіншому , В загальному наша справа від цього тільки виграє (то за умови якщо вони (початківці) все таки сюди забредуть)


roman1992 подивися тут http://www.agentstvo-prazdnik.ru/holidays/55/68 Удачі!!!

Пане Богдан, звичайно я згідна з вами що одне з найголовніших -- це виконання, але і це не на стільки важливо!!!! Зараз музика грає з ноутбука, приходиться тільки співати, а хорошим вокалом вже нікого не здивуєш, адже як відомо, український народ співучий!!!!! І фонограми і вокал, зараз кожен знайде на свій вибір і смак , і що не мало важно,  ціну.... Люди перенаситились стравами, репертуар майже у всіх одинаковий, тому музики вирішили внести якесь нове зерно у свою роботу, а тут наші МЕТРИ вирішили його "заклювати"...Вибачте за такий різкий вислів!!!!!!!! 

Для того щоб бути конкурентноспроможним потрібно придумувати своє, таке що ще ніхто не бачив, або принаймні вдосконалювати те що є наразі, новими ідеями, головне залучити якомога більше людей!!!!!

Щоб не було однакових фонограм, то потрібно просто грати, бо на те і є музиканти аби грати та співати,і ось цим піднімати свою конкурентно-спроможність, а не видумувати різні там забави. Залишіть цю нішу для тамадів. Або ж скооперуйтесь у команду: Тамада+Музиканти+Оператор. І з такою командою можна багато фантазувати та робити на належному рівні, і гроші відповідні отримувати за цю роботу.

Пані Motulyok, вважаю, що музики можуть "...внести якесь нове зерно у свою роботу..."  суто музичним способом: аранжуванням, оригінальним трактуванням, і, навіть якщо  "...музика грає з ноутбука...", виконати твір можна високопрофесійно. А для того, що Ви маєте на увазі, є тамада. Якби-сте мали бажання, то поцікавтесь:    http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3754/ З повагою.

1).ДАЙТЕ фонограми. 2).ЗАКИНЬТЕ НА МЕЙЛ стилі до самограйки. 3).ПОДІЛІТЬСЯ сценарієм ведення і описами ігр та конкурсів. Що наступне?! Візьміть до уваги, що в розділах де пропонують свої послуги аранжувальники, активність близька до нуля. "Себе, за гроші-мені, на шару!"-сучасне життєве кредо. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти