Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!
Відгуки про презентацію Electro-Voice в м. Дрогобич!

гурт Награш  як що на вулицю то на мою думку краще суб серії ТХ  серія SB 122 буде за слабенька трошки всеж таки динамік 12. Чув суб SB 122 на виставці але у парі з ZX 1 досить непогано  і мягко звучало.

Тут ця тема обговорювалась.

http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=136228

форумчани я один зперших на україні взяв live-x215 незважаючи на китайське виробництво тому що вважаю слухати потрібно вухами а не очима  одна проблема нема чим розкачати в мене yamaha emx5016cf може хтось щось порадить 

Добридень!

А хтось мав (чи має?) змогу порівняти ZX4, ZX5 з Yamaha S115v ?

На ямасі працюємо досить давно, років може вісім. Хороші колонки. Але вже пролітає думка щось поміняти, а про електровоз чую давно.

 

Панове, для живого виконання я б вам не радив ні LiveXні TX серію.

      Це серія для DJ музикиспеціально для техно і всякого такогоНизи в цих колонках звучатьяк би то так сказати - трохи бумкають. Для живого виконання це ZX,ZXAQRXце для музикантів з помірними доходами.  Дуже важливий момент в покупці колонок це градус високочастотного драйвера . якщо драйвер має градус 90 х 50 – це ближнє звучання. Тобто на відстані  5 -10, макс 15  метрів
ви чуєте нормальний звук далі звук починає розтікатися. Акщо драйвер 60х60 тоді ви чуєте плотне звучання високих аж до 25 -35, макс 50  метрів. Якщо ви може колись зауважували всі колонки серіі Array мають градус 20 х 40 або близько того. Тому на стадіонах основна стіна будується з таких колонок і майже всі вони мають підислювачі всередині. Якщо ви граєте в залах де довжина танц залу не більше 20 метрів , вам треба 90х50.
15 дюймові динаміки в EVоднакові в серіі  ZX5, ZXA5,Phoenix. І при чому дуже класні. Хх4 вже не той рівень.
Tільки правильно підібраний підсилювач,кросовер і еквалайзер дасть вам правильне звучання.
Повірте що відсутність одного з компонентів а також погана конфігурація може мати серйозний негативний вплив  на звучання.
сабисерія QRx118S,QRx218Sнайкраще що я пробував за відносно недорогу ціну, особливо 218.
я б рекомендував ZX5, QRx118S, підсилющвачі CreastAudioaboCrown.
Відносно Ямахи, хочу сказати що це клубна апаратура. Ямаха взагалі має такий відкритий , наповнений серединою звук, як колонки так і підсилювачіДуже хороша апаратура з доступною ціною це Йорквіл (Yorkvillesound)

Трохи не згідний з певними твердженнями п. Романа, що кут розкриття -це основний параметр що визначає відстань звучання.....

Основним в данй характеристиці буде ТИСК !

Кут розкривання це технологія для побудови стеків з багатьох колонок,щоб не з"являлись накладання звукових хвиль і звукове покритя було рівномірне . Завдяки куту розкриття можна проектувати зони де потрібний  максимальний звуковий тиск, а не "накривати" всю територію. Стадіонні системи давно вже будують з лінійних масивів, а в його елементах кут розкриття 120x10 чи навіть 120х5 градусів. Та й активні системи для великих озвучок також не зовсім ІСТИНА.Такі активи випускає лише декілька фірм.В основному всі великі комплекти базуються на пасивних акустиках (правда всюди присутнє активне ділення на 3-4 полоси), так як під кожен випадок конфігурація самого стеку може бути дуже різною , і часто навіть не з одного бренду акустичними системами

Qrx серія взагалі має трьохдюймовий драйвер та і її тиск більший, але це не означає що для "весільних" потреб - це найкращий вибір.Звук повинен бути КОМФОРТНИЙ для слухача, а коли ціле весілля ( а не 2-3 години концерту)  вам "пресує" по голові максимальний тиск апарату - повірте це дуже не комфортно.Тому вибирати комплекти з великими тисками і призначені для професійних цілей (вуличних озвучок....) для роботи в залах (ще й з не найкращими акустичними характеристиками) це нонсенс.

LiveX це однозначно бюджетна серія!!!!!!!  Тому чекати від неї "космічних" характеристик не треба.Але на свою вартість вона відпрацьовує.

ТХ  в принципі теж відпрацьовує СВОЇ закладені задачі для яких вона була спроектована.

Сам працюю на ТХ серії - 8кВт. Для тих задачщо мені потрібно поки .що негативу не побачив. Та й наприклад монітори серії TX використовують в турах навіть світові зірки.В рамках турне "Still Loud 'n' Proud" легендарна шотландска група Nazareth дала в Чехии концерт ,де були використані монітори Electro-Voice TX1122 FM в комплексі звуку DYNACORD. Все залежить від потреб!

Кожна серія орієнтується на свій перелік задач.І не означає , що лінійним масивом ви максимально якісно визвучите весільний зал з танцполом розміром 10х25 метрів.

Тому  не завжди варто гнатись за максимальними показниками.Ціна повинна бути адекватна якості і головне ПОСТАВЛЕНИМ ЗАДАЧАМ !!!!!

В порівнянні це те саме , що на таксовку брати майбах  чи ферарі    :)  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти