Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ЯКА САМОГРАЙКА КРУТIШЕ?
ЯКА САМОГРАЙКА КРУТIШЕ?

А після завтра дана самограйка вже буде в розділі куплю-продам, бо там не має польки і вальсу.

завтра там намалюєш ЛЮБЕ ...звісно, якщо ти хоть чуть-чуть музикант

serhijow

пукнув і закрив двері , а  про ракетобудування можеш щось видати

Так Кетрон Audya5 крутий інструмент і гарно звучить але на даний час  при курсі 30грн за долар- цей інструмент недосяжний, Так що кожен лабає на тому що має,бо на даний час щось продати або купити це пипа,,,А намалювати можна майже на любому інструменті і він зазвучить-звісно якщо ти хоть чуть-чуть музикант (цитую),  В мене Korg PA-600 також гарно звучить-головне бажання,,,

MIKOLA63 DEMENTSEVICH , по- перше не тикай, а по- друге, я з тобою свині не пас.

serhijow

я з тобою свині не пас.  

навіть в думках не претендував на таке "щастя"

та з ким би ти їх не пас  -  від того ти не станеш ближче до розуміння ЯКА САМОГРАЙКА КРУТIШЕ ...

не строчи про те, в чому  не копенгаген ... а то ,чого доброго, хтось прочитає твоє "авторитетне мнЄніє" і враз передумає завтра бігти купляти кетрон

 при курсі 30грн за долар

При тому курсі ,хіба що шнурок і мило хочеться купити...)))

А так я також за Кетрон...)))

Бачу, я тут останній свіженький .Два питання: Цей розділ вмер, якщо останній був ...ого..? У мене с-950 Яма , он стоїть на КОЗЛАХ, накрита .... - це комусь щось помагає? в ці дні....

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти