Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювачі парк аудіо. Який краще?
Підсилювачі парк аудіо. Який краще?

Колеги, цікава ваша думка щодо 2 підсилювачів V4 - 1800 і CF - 1800. Який із них краще і чому? 

Для саба краще V4 1800. трансформаторний. Він краще звучить внизу.

На низьких частотах споживання по струму дуже велике в порівнянні з іншими частотами,

Внаслідок цього в трансформаторі менша просадка напруги як в імпульсному, і менше втрачається потужність

Мені принаймні так пояснили фахівці

Це спірне питання. Почитайте це http://forum.audiosila.com/showthread.php?t=13

другий пост.

Але для себе я обрав саме трансформаторні парки, оскильки вони меньше боятьса перепадів напруги.

А мені доводилось працювати при 150В в розетці. І парк С2 і парк С3 наприклад при цьому працювали без збоїв. А імпульсні можуть навіть не запуститись.

Якщо у вас виїздна робота без стабілізатора, то В серія, якщо зі стабілізатором, то ЦФ серія.(ІМХО)

Вибір за вами. 

Отож. В трансформаторних підсилювачах більше плюсів.

А ще трансформаторні надійніші, і не так часто вилітають як імпульсні

KorgX якщо ви хочете підсилювач для виїздів (легкий і компактний), то ще зверніть увагу на OBE.

В колеги є в роботі OBE DP650 майже рік. Його "лоб в лоб" зрівнювали з моїм парком С3, особливої різниці не відчули по звуку. В парка трошки більше середніх частот.

Тестували його за допомогою ЛАТРа, при 105В він вже запускався, а при 110В корректно працював.

Потім ганяли при навантаженні 2 Ом в кліпах більше 6-ти годин, був трохи теплий.

Коли працювали на ньому літом свято Івана Купала (помінялись в якості експерименту) десь з 12,00 до 2,00, жодних нарікань.

А світло було дуже погане (в багатьох палатках холодильники, грилі, чайники і т.д.)

 

Якби в мене робота була б в основному на виїздах, я б напевне поміняв парки на ОБЕ. (ІМХО)

Чомусь мені здається що той ОБЕ щось дуже китайське і ненадійне.

Краще вже тягати підсилювачі парки по 15кг, як мати справу з китайським барахлом.

В києві всі працюють на парках, ще не бачив щоб хтось працював на ОБЕ

Недавно я працював на ФОНІК. підсилювачу. 2*300 Скажу чесно какашка порівняно з парком будь якої серії

По прикладу свого колеги нічого негативного не скажу про ОБЕ.

Говорять що китайці списали схему з поверсовтів.

Навіть в Хмельницькому від музикантів чув багато позитивніх відгуків.

...але тут неможу непогодитись, пару кілограм міді на тороїді ламається дууууууууууже рідко:)

Почитайте тут про ОБЕ http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=138154    все стане ясно

Сам блок живлення трансформаторний набагато надійніший за цифровий

Почитайта на форумі аудіо сила, скільки там незадоволених власників цифрових підсилювачів

Читав. І нікому не нав'язую свої думки.

Просто мав нагоду з цим підсилювачем попрацювати, от і описав своє враження.

А про парк там теж багато недоброго написано. 

Ще раз повторюсь, що сам працюю з трансформаторними підсчилювачами парк. За три роки роботи вони мене ще не підводили.

Та коли доводиться носити кейс в якому встановлені два парка, кросовер, компресор, ревер та пульт, то починаю замислюватись над заміною підсилювачів на інші з імпульсним блоком живлення.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти