Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » "Біржа" існує?
"Біржа" існує?

Вітання до всіх форумчан! Всі музиканти постарше пам"ятають,що колись музиканти збирались у своєму місті(містечку),щоб обговорити ціни на сезон,хтось шукав клавішника чи барабанщика на "халтуру"...Розумію,що скажуть-сьогодні,мовляв,ринкова економіка,фанери у всіх однакові...Але все ж таки-чи тримаєте ціни у Ваших  областях? Чи так на самовплив?Хто скільки "вхопив"-тому і радий...

Не існує! Хто скільки "зірве" - тій сумі і радіє.

Ну у нас це більше нагадує пародію, аніж біржу. Бо з ким збиратися, з отими клоунами, які навіть не знають що таке домінант-септ-аккорд та володіють лише одною кнопкою ентер на самому козирному інструменті ноутбук. Взагалі то у нас музиканти які себе поважають беруть не менше ніж 1500грн. за день.

Я розумію Вас п.Співак!Ми також за день беремо півтори.Розумію,що нема з ким збиратися -з тими,хто не знає навіть,що таке  септ-аккорд.Просто ясно те,що  уже не існує "біржі" у нас.Ми також себе цінуємо.Мабуть,галичани тримали і тримають ціну.Дякую за відповідь.

Ну що?Ганьба всім нам?Навіть галичани не відповідають...Грайте,хто як увірвав і не треба мені тут про високі  матерії..


Може і не ганьба. Ще не всі встигли потрапити на цей форум. Як не скорботно, але проконтролювати хто як бере складно, якщо що є відмашка,-"друзі,родичі, як з них дерти"! Продав батько два кабани, купив колонки і комп,ютера(мікрофон вже є, від ДВД караоке), - і синок музикант і йому до лампочки всі, -"Я беру тищу, бо тилькі починаю,он Кузьма з Сердючкою не домовляються ж за одну ціну виступати"! Так і є,-хто більше популярний ,бере більше, хто менш-менше!

Шкода,хлопці,взагалі!Дякую за відповідь також п.Романе Лук"янович!Тих питань більше не вернеш.Що було ,то було.."Біржі "немає-дякую всім за співпрацю!.

Я надіюся, що біржа вернеться тоді, коли люди почнуть цінувати повністю живу музику, а ті часи, на мою думку, обовязково вернуться і тоді можна буде збиратися та обговорювати всі ці питання, зараз важко це все організувати!

Правильно підкреслив і зробив висновок п.Назар Рибак,якого я дуже поважаю  за те,що він зробив для сайту!Перепрошую,панове!Тема невдала -закриваймо!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти