Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Що ви співаєте на весіллі?
Що ви співаєте на весіллі?

Найкраще замовлення для наречених ,  коли кажуть "Заграй для молодих пісню,  щоб аж куфайка заверталась і чоботи диміли..."

Минулої суботи, на весіллі, від брата для сестри виконав пісню гурту Надзбучани - Брат і сестра, всім дуже сподобалося!

Вставлю ще свої "5 копійок". Питання репертуару завжди своєрідний головний біль. Але ще дуже давно зауважив одну річ - яка б пісня не була актуальна, модна, престижна, не конче добре прозвучить. Тому стараюсь підбирати репертуар який добре звучить в нашому виконанні. На мою думку це самий оптимальний вихід.

GПовністю згоден з паном ІгоремПамятаю як починав то гнався за моднячим репертуаром і не все скажу відверто получалосьто і заказів мало було і гонорар не вельми.....а є ще в нас в районі один коликтив, там працюють два брати, "старі" лабухи ,вони ще памятають як живий барабан звучить...але репертуар в них ще той що за кавалєрки мого діда співали ,але звучить ідеально і апарат в них на рівні то вони в нас і мають найбільше заказів......взяв з них приклад,повикидував все що не йде і справи пішли в гору.....

   І  ще добавлю всім і так не догодиш ...тому треба співати те що вам получається і якщо ви вкладете в ту справу душу шанувальники обовязково будуть а з ними будуть і замовлення............

Недавно мали казус: дружба привітав молодят і сам заспівав " Владимирский централ". Всім сподобалось, особливо  молодятам; при тому, що на весіллі був вишитий дрескод. Парадокс!
 

Дійсно-парадокс!Але Назар склав тему-і тому,дякуючи за мінусовку колезі із м.Рівне-співаю під парубоцький танок"Вип"єм за зятя".Може,у Вас нема такого обряду?У нас останній парубоцький танець має виконати наречений зі своїми хлопцями.
 

Пісня для тестя Березутський Михайло Тестю, для батьків Батько і мати.
Іво Бобул - Висиха душі криниця, цю пісня підходить для батьків і наречених.Часто виконуєм.

Недавно мали казус: дружба привітав молодят і сам заспівав " Владимирский централ". Всім сподобалось, особливо  молодятам; при тому, що на весіллі був вишитий дрескод. Парадокс!

 

  Парадоксу ніякого нема і не буде! Чисто психологічний аспект! Яку би пісню і як би не заспівав гість на весіллі, а тим паче дружба, Воно все йде на ура! Провірено роками!  Свої гості є найліпші , а ше як сі пхают до мікрофона...

Пане Назар, від брата для сестри пісню "Сестричко" також можна співати, поміняти тільки слова "Я твоя сьогодні дружка", на слова "Біля тебе твоя дружка", і нема ніякої проблеми, зазвичай від брата просто співаю не я, а мій напарник, а коли від сестрички, то звичайно жіночий голос прозвучить краще=))) Від свекрухи для невістки підходить пісня "Свекруха". не та що зі словами:"

Де нога її ступає - чорти стежку замітають,

А куди її не просять - як на зло чорти приносять."

А та де в приспіві співається:
"Рідною донею я зустріну тебе і послухаю

Сивою скронею називаюсь від нині свекрухою..."

 

 

Для батька зазвичай "Батьківська пісня", для мами --є багато різних, але найбілше плачуть під "Ніби вчора рідна мамо"=))))

З повагою Оксана

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти