Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Гурт Рушничок, м.Тальне
Гурт Рушничок, м.Тальне

Все таки кількох композицій немає. Була полька інструментальна, в мене в альбомі вона йшла першою, де починає соло гітара, потім скрипка Ямахою і ніби далі був переход в іншу польку. А в гурті Весіілля на чому грали?

Інструментальні польки "РУШНИЧКА" я зараз шукаю і вже майже знайшов. Скоро розміщу на профілі. У "ВЕСІЛЛІ" грали на Yamaha-DSR 2000, Yamaha-DX 21 та Moog prodigy(сольний двоголосий). Всіх було троє, грало двоє, співало троє. Один був чистий вокаліст, як зараз говорять"фронтмен".

Вікторе, привіт від земляка з Ватутіного! Не знав, що поряд зі мною була ось така знаменима весільна команда. Низький уклін.

 

P.S.: Якщо збираєтесь згадати молодість - приїжджайте, є студія - можна пограти, записатись :)

А я чув цю музику на касеті у батька, він її заїздив того часу, причому декілька копій)) "Рушничок" був у хард-ротейшн в машині біля року-півтора-два без перестанку))

Тільки чомусь всі думали що гурт із Канади, навіть деякі замість Рушничок, називали "Канадці"))) А скільки наварили на касетах торгаші по всій Україні тоді??)

Вікторе, дякую Вам та іншим музикам з Рушничка за вагомий внесок в українську культуру, та за аудіофайли, що розмістили тут! Скачав, буду заново знайомитись))

Удачі!

Да класний гурт був)... Кому потрібні записи звертайтесь.

В мене досі збереглися записи на касеті, але у поганій якості. Деякі композиції відшукав в інтернеті. Був би дуже вдячний за хорошу якість, якщо у когось ці записи ще збереглися. Мене цікавить ще одне питання. На іншій касеті маю записи весільного гурту десь приблизно тих самих років 1988-1990. Прикро, що не знаю, хто виконує. Там були як українські народні, так і російськомовні пісні. От деякі з них: "Летучий голландец", "Вьется лентой тропочка...", інструменталка Stevie Wonder "I Just Called To Say I Love You" та інші. Щось мені підказує, що це виконання також "Рушничка")

Аж зовсім ні. Таких творів ми не записували, та й не грали. Була у наспісенька "Асоль" ("Луч солнца златой море ласкает...."). Якщо слова такі, то наша. Ну а інструменталок ми багато різних грали. Особливо англомовних пісень, так як мови не знали. Слова "Вьется лентой тропочка..." ні про що мені не говорять, хоча я співав майже весь репертуар.

 

я пам"ятаю в 90 році ці записи на касетах,саме навчався в Олександрії,на той час це було  нове

 

Вячеслав Нашемпа, ви маєте на увазі записи "Рушничка" чи ті пісні, які я вказав? Вікторе, дуже вдячний за відповідь! Прояснили для мене ситуацію) Ваші записи я слухаю х 90-го року і до цих пір і касету бережу. Ваш професіоналізм не зрівняти ані з жодним весільним гуртом сьогодення. Зараз засилля ноутбуків з мінусовками і бездарних "вокалістів". Я категорично проти цього і визнаю лише живе виконання. Але наживо зараз майже ніхто не грає...

Ні, це була касета з записами гурту  яку ми слухали вечорами після практики

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти