Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи ставите ви клавішу , якщо все робить АСУС ?
Чи ставите ви клавішу , якщо все робить АСУС ?

Дякую шановні люди за науку, буду виправлятись, тим паче, що кроки до цього вже роблю. Та чи готові музиканти у навколишній місцині відмовитись від ноута? Гадаю, відповідь однозначна і всім відома.

Ну якщо ти як приклад собі ставиш "музикантів у навколишній місцині",то не відмовишся ніколи.А такво взяти і відмовитися від ноута,особливо я кщо давно на ньому працюєш,також не вийде:люди кажуть,що якщо різко кинути пити/курити,то можна вмерти...ноута,вважаю, це також стосується.Вихід:поступово,пісня,потім ше одна,далі ше дві,отак,дивись і за 2-3 роки (а от фігушки-раніше ніяк,хіба вундеркінд якийсь;-)) може і залишиш ноут вдома,як непотрібну на весіллі річ.Попробувати дуже навіть можна.

Віталік Вус, топік не про ноут, а про клавішу. Чого тиснути на клавіатуру самограйки під фанеру?

"Чого тиснути на клавіатуру самограйки під фанеру" - ну тут і я згоден, це вже якейсь дешеве пародіювання.

Клаву возив завжди, на мр3 перейшли маштабно десь років 4 назад. життя засставило, до цього не користувались ні midi ні mp3 фанерами принципово, але з приходом технічного прогресу така музика стала не затребованою, от граєш на вессіллі на живо мається на увазі самограй, а тут підходить тєло і каже включіть тото й тото, а що включити, та й на чому? От і вирішили що з технічним прогресом не посперечаешся і перейшли одразу на мр3 чи не останні в нашому регіоні, ну і життя пішло в перед знову появились замовлення. Але клаву вожу до сих пір, тому що чим далі тим більше пісень граємо в жиу і це тішить. А на рахунок ноута то у мене його ніколи не було, спочатку совали з собою DVD, потім мр3 плеєр, зараз клава з мр3 так що на клаві приходиться все одно щось натискати хоча і грає мр3 (жарт)

Панове Ігор та Олександр.Я тут трохи не розумію суть ваших слів про "тиснути на клавіатуру самограйки під фанеру".Приклад:от лабає собі кантора в співвідношенні 50/50 самограйка/МР3.З ваших слів можна зрозуміти,що чесні лабухи (які не займаються пародіюванням) як лабають,то лабають,та коли діло доходить до фанєрки (а в даному випадку це кожна друга пісня)-піднімають руки вгору,стоячи перед мікрофонами,чи ховають в кишені,чи ще що...Ну уявіть собі таку картину на весіллі:пісня-руки бігають по клавішах;наступна пісня-руки вбоки.Що матиме жалюгідний вигляд-такий цирк,чи пародіювання (маю на увазі ГРАМОТНЕ пародіювання,технічне,а не ляп-ляп по клаві тонічний тризвук впродовж цілої пісні)?

Віталік Вус, "...Ну уявіть собі таку картину на весіллі:пісня-руки бігають по клавішах;наступна пісня-руки вбоки.Що матиме жалюгідний вигляд-такий цирк..."

Віталік, такий цирк уже скрізь, давно і поголовно. І повірте мені, що виглядає то всьо не те що смішно... жалюгідно. Має всьо бути "естрадно як на ТБ", на ТБ ж "артісти" вимахуються - нарід того поки що хаває, то і лабухи теж корчаться... щоб "як в тєліку..."

А взагалі як кажуть в шоу-бізі "Работа под фанеру - адский труд"...

Вибачте Віталію, не мав на меті Вас образити, але й погодитись теж не можу. Якщо в мене мемає пісні в репертуарі, (Ну не розучив) - пояснюю це замовнику та з його бажання вмикаю плюс (Перетворююсь щось на зразок дискжакея, бо молодь вимага часто те, що на самограї не вріжеш). Але не беру мік і не намагаюсь виспівати, наприклад, Вітаса чи Леді Гагу. Кожен у своєму регіоні поводиться так, як навчив людей, і з цим я погоджуюсь на 100 відсотків. Тож якщо Вас ваші люди розуміють, то дуже  добре!.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти