Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Спецрозслідування Весілля - свято з дорогим похміллям
Спецрозслідування Весілля - свято з дорогим похміллям

Чи чули ви про цю програму на радіо "ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ" якщо ні то послухайте і вискажіть свою думку  про хорошого слідчого і тамаду Андрія Великого

Там 4 частини про лабухів починається з 3 частини але перші дві теж цікаві !

 

Запис програми тут 

Автор, ці всі теми і моменти обговорені багаторазово на цьому форумі. Я нічого надзвичайного і нового не почув. Здивувало  те що ведучі програми були здивовані і шоковані що замовники повинні платити "відкупне" музикантам які їх не влаштовують. З таким самим успіхом можна вимагати "своїх" шеф-кухарів, офіціантів, охорону, людину для миття посуду і т.д. Музиканти на роботі в закладі, то чого вони повинні сидіти дома. І даремно ведучий так саркастично говорив про своє нерозуміння питання. Цікаво якби він пішов на роботу ведучим-тамадою в який заклад на тих самих умовах що і музиканти (наскільки мені відомо так є в Москві а Києві). Щоб він тоді заспівав. А то дуже все так вдавано-наївно: цього він не знав, про те не міг подумати. Ведучі, відеооператори і музиканти прекрасно знають що робиться в цих сферах одне в одногоОт його "відкриття" того що на Східну Україну "постачають" мінуси з РОсії мене дуже розвеселило. Тут якраз навпаки. Якісні справжні (!) російські мінуси це дефіцит. А так...  звичайна радіопередача в пошуках сенсації, не більше.

Ох заїло мене про ті відкупні!!!!!!!!!    Пане Ігор, в мене є ше ліпший варіант того порівняння! Як би хто до нього на радіо прийшов, з авторською пропозицією, і домовився з начальтством що тре буде мого ведучого (діджея) ???  Не те саме?? Ну ти ж на роботі, і навіть на трудові??? Що незрозуміло? -  Ото би заспівав !  А так все одно й саме, і майже зробили "нашому" сайту рекламу.

Ведучий плуг трьохкорпусний. Що він знає, хіба він цього хліба коштував. Простіть його браття нерозумного!!!!!!!!

Але про музик впринципі правду сказали !!! Нащо такі музиканти які не грають тут підтримую ведучого

З тих пір,як біля керма стали не музиканти а ділки від музики це все і почалось.Але це тенденція всього світу а не Украіни і що б ми не говорили-мусим іти в ногу з часом.Врешті решт наше завдання -дарувати людям радість давайте це робити якісно,від душі даже під фонограмму. всім удачі,з повагою ...

Ну топік не про нас, а про журналіста (тамаду після роботи). Так що, панове, не повторюємося, а оцінюємо його фаховий рівень. От тільки де? На радійо, чи на весіллі?

Проблема в іншому, - якщо б мене запросили на ту "передачу", - то крім "пі", нічого б не було чути. :))) Хлопці, все в цьому світі - куплено, а що буде в наступному, ніхто не знає :)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти