Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » ШУКАЮ midi "затесаних" під Roland GW8
ШУКАЮ midi "затесаних" під Roland GW8

Шановні колеги!

Може хтось має таку можливість, поділіться будь ласка мідішками, бо є така потреба.

До того у мене була Yamaha PSR S 500, І всі МІДІ були під цю клавішу, а зараз Roland GW8 а в ньому поліфонія 128 і відповідно потрібні міді для цієї клавіши.

Буду вдячний!

Navratyuk@gmail.com

Пане Олег Ви мабуть розумієте той факт, що для синтезаторів фірми Roland це є основна проблема. У мене була Yamaha PSR-630 тому прийшлося все переписувати під Roland EXR-5,

 Я скачав програму Magix music studio deluxe-2004 і все по трошки переробляв, це не найкращий варіант, але кращого виходу я незнаю, на даний час у мене є багато міді для Roland якщо буде потрібно, звертайтеся, чим зможу - тим допоможу.

Сісти і переробити самостійно вийде швидше, аніж чекати від когось ласки. Ще й невідомо, яка буде якість подарунка...

Була ідея написати для Кейкволка/Сонара конвертор за допомогою вбудованої макромови, але брак часу і трішкі тпропічної ліні не дають це зробити :) ...

"Сісти і переробити самостійно вийде швидше, аніж чекати від когось ласки. Ще й невідомо, яка буде якість подарунка..." це ж Ваші слова 

Я намагаюся пояснити, що для фірми Roland це і є основна проблема і дане питання вже неодноразово обговорювалося серед музикантів. Уявіть собі, що я дійсно сідав і переробляв усе для Roland, можливо це дурість, Ви що пропонуєте купити назад Yamaha PSR-630 і тішитися бо там "все" грає? Писаків тут багато, а допомоги нуль... Дядько Хапко може Ви сядете і переробите, аніж писати вумні фрази??????

Я намагаюся пояснити, що для фірми Roland це і є основна проблема

Це є проблемою не тільки Роланда. При пересіданні з одного бренду на інший, а деколи навіть між моделями кількох поколінь одного виробника доводиться переробляти матеріал. Різниця лише у величині неспівпадінь.

У різних фірм по різному організовано переключення банків і патчів, параметри процесора ефектів, по різному звучить навіть банк GM. Не кажучи вже про різні об'єктивні (апаратура, контроль) та суб'єктивні ("люблю, шоб басило та цикало") фактори.

Уявіть собі, що я дійсно сідав і переробляв усе для Roland, можливо це дурість

Я не бачу проблеми. Подобається як є - використовуємо, не подобається - 2 варіанти: переробляємо саме так, як треба згідно власного смаку або чекаємо невідомо скільки і невідомо чого від невідомо кого.

Ви що пропонуєте купити назад Yamaha PSR-630 і тішитися бо там "все " грає?

Я написав, що я пропоную.

Дядько Хапко може Ви сядете і переробите, аніж писати вумні фрази??????

За гроші можу переробити.

За гроші любий може переробити, скажіть будь-ласка скільки часу треба стратити, щоб переробити хочаб 100 фонограм? Ви захочете за таке братися? Чесно кажучи я не хочу тих грошей і тої роботи... Вашими вустами: "Невідомо яка буде якість....", навіть за оплату, а що до конвертора, то я зовсім не проти, чи це також за гроші? :-)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти